Obniżona cena! Wahadło z "chuchuhuasi" do wzmacniania Powiększ

Wahadło z "chuchuhuasi" do wzmacniania

07019041

BAJ

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


  -30%

  Cena katalogowa:

  37,00 zł

  Nasza cena:

  25,90 zł

  Preparat chuchuhuasi jest środkiem przeciwzapalnym, przeciwbólowym i przeciwartretycznym. Stosowany jest do wzmacniania i odmładzania organizmu oraz wspomagania leczenia choroby Parkinsona i stwardnienia rozsianego. Stwierdzono też pozytywne rezultaty w leczeniu alkoholizmu i depresji.

  Radiestezja polega na wykorzystaniu naturalnej zdolności człowieka do odczuwania pewnego rodzaju promieniowania i uzyskiwania tą drogą różnych informacji.
  Aby jakąś informację uzyskać metodą radiestezyjną, należy:
  - odprężyć się, a następnie skoncentrować na badanym obiekcie, aby móc odebrać jego promieniowanie poprzez ruch wahadła wywołany podświadomymi, mimowolnymi ruchami mięśni. Wszelka dekoncentracja jest źródłem błędów,
  - postawić sobie konkretne pytanie, na które chcemy uzyskać odpowiedź, np. czy ten pokarm jest dla mnie dobry? Czy ta roślina dobrze na mnie oddziaływuje? Czy to miejsce jest dobre do spania dla osoby X? itp..
  - nie poddawać się autosugestii,
  - ustalić własną konwencję mentalną (myślową).
  Wahadełko bierzemy do prawej ręki, chyba że jesteśmy leworęczni to do lewej. Sznurek wahadełka najlepiej trzymać między kciukiem, a palcem wskazującym, nadmiar sznurka należy schować w dłoni. Długość sznurka, czyli długość własnego promienia dobieramy w sposób następujący: ustawiamy whadełko nad lewą dłonią, nad rozgałęzieniem kciuka i palca wskazującego i pytając się mentalnie o tę długość popuszczamy zwolna sznurek, aż dojdziemy do położenia, w którym uzyskamy odpowiedź tak. Może to być obrót wahadła po największym kole (promieniu) lub max. wychylenie pionowe (wg naszej konwencji).
  Konwencję ruchów możemy ustalić na następującym przykładzie:
  Weźmy dwa jabłka, jedno zdrowe, drugie zgniłe. Pytając się o ich jakość uzyskamy dwa różne ruchy wahadła (tak i nie). Po takim przygotowaniu możemy przystąpić do badań, np. produktów spożywczych. Po każdym badaniu (np. po sprawdzeniu czy mozna pić dany napój), wahadełko należy rozładować uderzając nim jednorazowo np. o stół lub ścianę, oczyszczając się z poprzedniego wyniku.

  Józef Baj jest znanym nie tylko w Polsce, ale i za granicą konstruktorem i wytwórcą wahadeł. Jego wahadła używane są dosłownie na całym świecie. Są cenione jako narzędzie badawcze i terapeutyczne. Wielu ludziom przywróciły zdrowie, a nawet ocaliły życie. Warszawski konstruktor posiada w domu mnóstwo podziękowań od ludzi, którzy je stosują.
  Właściwie na każdą chorobę można znaleźć odpowiednie wahadło. Cechą wahadeł leczniczych Józefa Baja jest przesyłanie uzdrawiających wibracji na poziomie komórkowym. Staranne, ręczne wykonanie zapewnia, iż wibracje te są czyste, a ich wartość lecznicza w zakresie terapii energetycznej wysoka. Pojawienie się wahadeł terapeutycznych Józefa Baja otworzyło bez wątpienia nowy rozdział w radiestezji terapeutycznej. Znalazły one trwałe miejsce w praktyce wielu terapeutów na całym świecie.
  EAN2005981000009
  Napisz opinię
  Wahadło z "chuchuhuasi" do wzmacniania

  Wahadło z "chuchuhuasi" do wzmacniania

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

  • 69,90 zł W magazynie

   Wahadło zostało tak skonstruowane, aby przekazywać uzdrawiające wibracje nie jednego specyfiku, a całej gamy leczniczych substancji wykorzystywanych w leczeniu żylaków. Dzięki temu można wspomagać różne formy terapii żylaków. Wahadło emituje energie takich leków jak m.in.: witaminy C i B Complex, rutyna, gotu kola (wąkrotka azjatycka), kora kasztanowca, owoc dzikiej róży, kwiat nagietka, kłącze perzu, ziele pokrzywy, butchers broom (ruszczyk kolczasty myszopłoch) i bioflawonidy. Wahadło Żylaki wysyła i...

   69,90 zł
   W magazynie
  • 44,00 zł W magazynie

   Wahadło złocone, stosowane w celu poszukiwania cieków wodnych, złóż mineralnych, stref zagrożeń, oraz do diagnozy paramedycznej.materiał: mosiądz złoconyśrednica: 2,7 cmwaga: 20g

   44,00 zł
   W magazynie
  • 59,90 zł W magazynie

   Składa się z dwóch wahadeł, mniejsze spełnia rolę wahadła podstawowego i może być wykorzystywane do prostych prac badawczych , natomiast druga część tego wahadła skręcona pozwala na pracę w terenie dając właściwe obciążenie i umożliwia również prace ze świadkiem wykorzystując powstałą komorę podobnie jak wahadło Mermet.materiał: mosiądzwysokość: 5,5 cmwaga: 43 g

   59,90 zł
   W magazynie