Tajemnice energii kwiatów Powiększ

Tajemnice energii kwiatów

01001312

Autor: Chrzanowska Alla Alicja

Studio Astropsychologii

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


  Cena katalogowa:

  20,00 zł

  Nasza cena:

  17,00 zł

  Kwiaty przypisane są żywiołowi powietrza, powierzają mu swoje pyłki i nasiona, wypełniają aromatem, a ich piękno jest jak powietrze - ulotne i nieuchwytne.
  Powietrze i kwiaty, które są jego symbolem, uosabiają energie myśli, intencji, marzeń i pragnień. Magia powietrza umożliwia ich urzeczywistnienie na planie fizycznym jako udany związek, głęboką miłość, wsparcie dla poczynionych przedsięwzięć i planów, ochronę przed złymi słowami i negatywnymi energiami.
  Energia kwiatów wzmacnia dobre życzenia i nadaje im moc sprawczą.  Spis treści:
  Wstęp ...... 9
  1. Energie żywiołu powietrza..... 14
  2. Tajemnice kwiatów ..... 21
  3. Przygotowanie kwiatowych eliksirów..... 86
  4. Magia miłosna..... 95
  5. Magia kobiecości..... 104
  6. Magia zdrowia i urody..... 115
  7. Magia obfitości..... 123
  Zakończenie..... 131
  Bibliografia..... 133

  Fragment:
  Wszelkie rośliny kwitnące tradycyjne są przypisane do żywiołu powietrza, ponieważ ich zapach i nasiona roznoszą się właśnie dzięki niemu, a poza tym ich piękno jest równie ulotne, jak powiew wiatru. Powietrze, tak jak i pozostałe trzy żywioły należy do podstawowych energii w magii naturalnej. Wykorzystywane jest do pracy z takimi sferami życia, jak nauka, poznanie, intelekt, umacnianie stanu posiadania, podróże, wszelkiego rodzaju komunikacja i relacje międzyludzkie. Co prawda, są takie dziedziny życia, w których używamy wszystkich żywiołów, aby uczynić je lepszymi i szczęśliwszymi. Należą do nich: miłość, zdrowie i dostatek. W związku z tym energie powietrza możemy również skutecznie stosować i w tego typu rytuałach.
  Należy pamiętać, że nie byłoby nas na Ziemi, gdyby nie ono. Jest tak samo niezbędne do przeżycia jak woda, a może nawet jeszcze bardziej - wystarczą 3 minuty bez niego, by człowiek umarł. Jest ono niewidzialne, nieuchwytne i lotne, dlatego skojarzono je z ludzką myślą, tak samo niewidzialną, a jednocześnie realną, jak ono. Symbolicznie więc oznacza intelekt, mądrość, wiedzę, komunikację i błyskotliwość.

  Energie kwiatów używane są głównie w rytuałach związanych z miłością, urodą i obfitością (pieniędzmi) i na tym głównie koncentruje się ta książka. Tym niemniej można je również wykorzystywać w rytuałach ochronnych i oczyszczających. Jest to na tyle ważna dziedzina magii, że podaję tutaj trzy wyjątkowo skuteczne praktyki z tej sfery.

  Oczywiście o magii kwiatów, jak i o każdej innej dziedzinie magii naturalnej, można pisać w nieskończoność. W tej książce zamieściłam zaledwie część posiadanych przeze mnie informacji na ten temat, ale gwarantuję, że praktyki, przepisy i sposoby magicznego działania podane w niej są pełne, kompletne i niczego przed Tobą, Czytelniku, nie ukryłam. Jeśli zastosujesz się do nich, zapewniam, że będą skuteczne i efektywne. Pamiętaj również o tym, że najskuteczniejsze są Twoje własne rytuały. Dlatego tak szczegółowo opisałam energie poszczególnych kwiatów, abyś znając je, mógł tworzyć swoje osobiste praktyki magiczne. Wypróbuj też działanie innych kwiatów, gdyż nie tylko te, opisane tutaj przeze mnie, mają działanie magiczne.
  Jeśli natomiast masz jakieś własne uwagi, doświadczenia i spostrzeżenia na ten temat, proszę, podziel się nimi ze mną. Z ogromnym zainteresowaniem czytam listy moich Czytelników i zawsze sprawia mi radość osobisty z Wami kontakt. Właśnie z tego względu od lat organizuję Ezoteryczne Wczasy z Alicją w uroczym zakątku Polski, na moim ukochanym Polesiu (nazywanym teraz Bóg wie raczy czemu Podlasiem), na skraju Puszczy Knyszyńskiej, gdzie kiedyś polował i odpoczywał król Jagiełło, Zygmunt Stary, Zygmunt August i rosyjscy carowie, a gdzie do dziś żyją prawdziwe szeptuchy i wiedźmy, gdzie rosną nieskażone cywilizacją kwiaty i zioła, gdzie drzewa szumią najpiękniej na świecie, gdzie ptaki swym szczebiotem budzą w sercu radość, gdzie nadal płyną czyste rzeki i strumienie, bezpośrednio z których można się napić wody, gdzie powietrze jest tak pełne tlenu, że oszołamia, jak najlepszy szampan, a ludzie nadal są jeszcze życzliwi i uprzejmi.


  EAN9788388351983
  ISBN83-88351-98-2
  Oprawamiękka
  Napisz opinię
  Tajemnice energii kwiatów

  Tajemnice energii kwiatów

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

  • 33,91 zł W magazynie

   Jeśli dostałeś mandat, cierpisz na problemy żołądkowe, jesteś ciągle zmęczony lub nagminnie się spóźniasz, możesz być ofiarą magicznego ataku. Dzięki poradom Autora dowiesz się, kto jest jego sprawcą i wyeliminujesz negatywne oddziaływania ze swojego życia. Ponadto zabezpieczysz się przed ich ponownym wystąpieniem. Pomogą Ci w tym Twoje magiczne systemy wczesnego ostrzegania, amulety, talizmany i codzienne obrzędy tworzące niewidzialną ochronną tarczę. Z tej książki dowiesz się także, w jaki sposób możesz obłaskawić agresywne duchy i tworzyć...

   33,91 zł
   W magazynie
  • 24,70 zł 34,30 zł -28% W magazynie

   Zaklęcie ochronne, rytuał uwodzenia, amulet przyciągający pieniądze i dostatek… W tej niezwykłej, wypełnionej ezoteryką książce, Autor zawarł przepisy na łatwe do samodzielnego sporządzenia magiczne oleje, kadzidła, mikstury czy proszki. Dzięki zastosowaniu wybranych kadzidełek poprawisz zdrowie, przyciągniesz miłość, zapewnisz rodzinie ochronę i dobrobyt albo osłabisz przeciwnika. Oleje z dodatkiem ziół i przypraw pomogą Ci przyciągnąć szczęście, sukcesy w pracy, ochronić dom czy uspokoić myśli. Magicznymi płynami pokropisz mieszkanie,...

   24,70 zł 34,30 zł -28%
   Promocja
   W magazynie
  • 33,40 zł W magazynie

   Księżyc, nasz najbliższy niebiański sąsiad, chce Ci ofiarować swoją moc. Dzięki tej książce poznasz wiele możliwości wykorzystania faz Księżyca i zaczerpniesz praktyczne informacje z kalendarza księżycowego, który jest w niej zawarty. Zdołasz radykalnie zmienić swoje życie i urzeczywistnić pragnienia. Z łatwością znajdziesz partnera życiowego, osiągniesz pełną sukcesów karierę i zyskasz wspaniałe zdrowie fizyczne i emocjonalne. Nauczysz się kontrolować gniew, pozbędziesz się lęku, ograniczeń i nałogów. Niektóre rytuały kierowane są wyłącznie...

   33,40 zł
   W magazynie