Legendy Podlasia Powiększ
EAN 9788373440494
ISBN 978-83-7344-049-4
Rok wydania 2015
Numer wydania 3
Ilość stron 211
Oprawa miękka

Legendy Podlasia

01001563

Autor: Lippoman Tomasz Tomasz Lippoman

INSTYTUT WYDAWNICZY KREATOR

24 godziny + czas dostawy

Udaj się na wyprawę po północno-wschodnich magicznych zakamrakach Polski wraz z Legendami Podlasia.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 25 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

29,80 zł

Oszczędzasz:

4,50 zł

Cena internetowa:

25,30 zł

Opis

Oto zbiór podań rodem spod podlaskich strzech. Już dziś możesz się zapoznać z opowieściami dotychczas dostępnymi tylko dla wąskiego grona odbiorców rdzennego podlaskiego folkloru. Nie bój się odbyć podróż tam, gdzie diabeł mówi dobranoc. Nie wahaj się przed wyprawą na złowieszcze moczary w świetle księżyca. Poznaj siłę miłości, która może skłonić do wstąpienia do piekieł. Stań oko w oko z wodnikiem i wieloma innymi fantastycznymi istotami. Jedne z nich Cię przerażą. Inne rozbawią. A jeszcze inne wzruszą. Dużym atutem książki są wspaniałe ilustracje oddające klimat legend. Masz niepowtarzalną szansę znowu poczuć się jak za dawnych lat, gdy dziadek lub babcia opowiadali Ci tajemnicze opowieści.

Wybierz się na wyprawę po północno-wschodnich magicznych zakamarkach Polski (miejsach rzeczywiście istniejących) wraz z książką "Legendy Podlasia"!

Fragment

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2008-07-14

Bo grunt to sport i dobra zabawa ? tak będzie brzmiało hasło na autokarze reprezentacji Polski w trakcie Euro 2008. Sportu nijak w tej książce nie uświadczysz. Ale dobrej zabawy będziesz miał bez liku. Jest się czym zachwycić ? na treści rozpoczynając a na świetnej oprawie graficznej kończąc. Znakomite historie poruszą czytelnika ? nie tylko tego najmłodszego. Gorąco polecam!

Napisz opinię

Napisz opinię

Legendy Podlasia

Legendy Podlasia

Udaj się na wyprawę po północno-wschodnich magicznych zakamrakach Polski wraz z Legendami Podlasia.

W pakiecie taniej