Legendy Podlasia Powiększ

Legendy Podlasia

01001563

Autor: Lippoman Tomasz Tomasz Lippoman

INSTYTUT WYDAWNICZY KREATOR

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie

Ocena 

Cena katalogowa:

29,80 zł

Nasza cena:

25,30 zł

Oto zbiór podań rodem spod podlaskich strzech. Już dziś możesz się zapoznać z opowieściami dotychczas dostępnymi tylko dla wąskiego grona odbiorców rdzennego podlaskiego folkloru. Nie bój się odbyć podróż tam, gdzie diabeł mówi dobranoc. Nie wahaj się przed wyprawą na złowieszcze moczary w świetle księżyca. Poznaj siłę miłości, która może skłonić do wstąpienia do piekieł. Stań oko w oko z wodnikiem i wieloma innymi fantastycznymi istotami. Jedne z nich Cię przerażą. Inne rozbawią. A jeszcze inne wzruszą. Dużym atutem książki są wspaniałe ilustracje oddające klimat legend. Masz niepowtarzalną szansę znowu poczuć się jak za dawnych lat, gdy dziadek lub babcia opowiadali Ci tajemnicze opowieści.

Wybierz się na wyprawę po północno-wschodnich magicznych zakamarkach Polski (miejsach rzeczywiście istniejących) wraz z książką "Legendy Podlasia"!

EAN9788373440494
ISBN978-83-7344-049-4
Rok wydania2015
Numer wydania3
Oprawamiękka

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2008-07-14

Bo grunt to sport i dobra zabawa ? tak będzie brzmiało hasło na autokarze reprezentacji Polski w trakcie Euro 2008. Sportu nijak w tej książce nie uświadczysz. Ale dobrej zabawy będziesz miał bez liku. Jest się czym zachwycić ? na treści rozpoczynając a na świetnej oprawie graficznej kończąc. Znakomite historie poruszą czytelnika ? nie tylko tego najmłodszego. Gorąco polecam!

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Legendy Podlasia

  Legendy Podlasia

  Udaj się na wyprawę po północno-wschodnich magicznych zakamrakach Polski wraz z Legendami Podlasia.

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

  • 20,00 zł 31,00 zł W magazynie

   Książka ta systematyzuje obecną wiedzę na temat zagadkowej istoty, która jednoczy w sobie cechy zwierzęce i ludzkie. W popularnej literaturze jest ona nazywana śnieżnym człowiekiem lub yeti. Systematyzacji i analizy zgromadzonego na ten temat materiału autor dokonał w duchu kryptobiologii, dziedziny wprowadzającej tajemnicze zjawiska biologii w krąg wiedzy naukowej. Kryptobiologia odwołuje się między innymi do osiągnięć historii, matematyki i kryminologii śnieżny człowiek jest przez tę dyscyplinę nauki traktowany jako zwykły i istniejący...

   20,00 zł 31,00 zł
   Promocja
   W magazynie
  • 24,30 zł W magazynie

   Historia czterech pokoleń pewnej amerykańskiej rodziny, historia dążenia do osiągnięcia oświecenia duchowego i piękna opowieść o miłości na tle gwałtownych przemian zachodzących na świecie. Losy bohaterów przeplatają się z losami trzech boskich wcieleń, tzw. awatarów, których świadkami pojawienia stały się i staną wkrótce współczesne Indie - Shirdi Sai Baby, Sathyi Sai Baby i Premy Sai. Wraz z kolejnymi inkarnacjami, bohaterowie stopniowo odkrywają boskość w sobie.

   24,30 zł
   W magazynie
  • 10,92 zł 15,60 zł -30% W magazynie

   Co nas czeka w przyszłości? Każdy z nas próbuje jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, jakie będą dalsze losy ludzkości. Tymczasem na przełomie wieków obserwujemy niemal obsesyjne zainteresowanie przyszłością. Bezpowrotnie minęły czasy, kiedy odrzucaliśmy fragmenty Biblii dotyczące przyszłości i końca świata, traktując je jak wymysły na równi z mitami i fikcją. W XX wieku uczeni zostali wręcz zmuszeni do uznania, że biblijne nauki o Rzeczach Ostatecznych stanowią jedno z jej najistotniejszych działań. Z tej właśnie przyczyny myśl przewodnia...

   10,92 zł 15,60 zł -30%
   Promocja
   W magazynie