Obniżona cena! Magia wiedźm - rytuały specyfiki i zaklęcia Powiększ
EAN 9788373774971
ISBN 978-83-7377-497-1
Oprawa miękka

Magia wiedźm - rytuały specyfiki i zaklęcia

01001769

Autor: Claire

Studio Astropsychologii

Die Magie der Hexen: Umfassendes Anleitungsbuch für Magier u

24 godziny + czas dostawy

Pierwszy na naszym rynku podręcznik współczesnej wiedźmy zaznajomi Cię z tajnikami Białej Magii.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 10 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

39,30 zł

Oszczędzasz:

29,30 zł

Cena internetowa:

10,00 zł

-29,30 zł

39,30 zł

Opis

Przed Tobą podręcznik współczesnej wiedźmy!
Znajduje się w nim opis różnych rodzajów medytacji - od dymnych po medytację OM. Autorka opisała, w jaki sposób w domowym zaciszu możesz pracować z energią czakr. Ujawnia także sposoby wytwarzania i wykorzystywania magicznej biżuterii, ubrań i kosmetyków. Do swoich celów wykorzystasz magię zapachów, olejków i przypraw. Znajdziesz tu również zaklęcia dbające o Twoje sprawy sercowe.
Zdobędziesz miłość, odzyskasz ukochanego bądź też skorzystasz z magii seksualnej, która rozpali wasze zmysły. Wspomogą Cię w tym najskuteczniejsze afrodyzjaki. Sekrety przyszłości ujawnią Ci najefektywniejsze techniki wróżbiarskie, w tym karciane, z wykorzystaniem wahadełka bądź też wróżebnego dymu. Jednym słowem - opanujesz sekrety białej magii!

Fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2012-11-29

Magia, jak bardzo poszukiwana przez wielu w realnym świecie i jak kusząca, by ją w jakiś sposób wykorzystać. Czy istnieje na prawdę? Czy to tylko zwykły wymysł ludzi pragnących czegoś, co nie ma miejsca w naszej, szarej rzeczywistości. Mnóstwo osób w nią wierzy, jednak jakie ma ona przełożenie na świat widzialny?.

Każdy na pewno słyszał o wiedźmach z Salem, o voodoo, czy czarnej magii. "Magia wiedźm", to książka, w której próżno szukać rytuałów przyzywających złe moce. Autorka, Claire postanowiła wyjść na przeciw przekonaniom, że magia wiąże się jedynie z Szatanem, czarnymi mszami, obdzieranymi kotami i tym podobnymi zjawiskami. Dla niej to coś zupełnie przeciwnego, to rozmowa z roślinami, otaczanie się magicznymi kamieniami, których właściwości mogą zbawiennie wpływać na nasz nastrój lub zdrowie, to komunikowanie się z przewodnikami duchowymi, czy magiczne kąpiele dające ukojenie zmysłom.
Po za tym każdy może wypróbować garść zaklęć opisanych w bardzo prosty sposób. Znajdziemy tutaj m.in. zaklęcia przyciągające miłość, szczęście, pieniądze. Dzięki Claire oczyścimy swój dom i nas samych za pomocą aromatycznych kadzideł, których ilość i właściwości są bardzo ciekawe. Mamy możliwość poznania znaczenia dwóch, najważniejszych talii kart Tarota, nauczenia się, jak posługiwać się wahadełkiem oraz w jaki sposób czytać z kryształowej kuli. Nie bez znaczenia są wróżby z fusów, dostarczające potrzebnych informacji. Miłośnicy szycia, robienia na drutach również znajdą coś dla siebie, a może ktoś z Was będzie chciał stworzyć specjalny relikwiarz ku uciesze pomocnych duchów?

Z początku podchodziłam do "Magii wiedźm" sceptycznie. Z czasem, gdy odkrywałam kolejne rozdziały stało się jasne, że poradnik zawiera dużą ilość przydatnej wiedzy, dotyczącej chociażby mocy kadzidełek, które ogromna rzesza ludzi pali w domach, nie znając ich prawdziwych zastosowań. Jestem wręcz zachwycona metodami zawartymi w książce. Nie spodziewałam się, że proste rzeczy mogą zmienić się w magiczne amulety, a dzięki naszej wierze marzenia np. o nowej miłości mogą się urzeczywistnić. Jak wspomina pisarka, żadna magia nie zadziała, gdy w nią nie wierzymy i co najważniejsze powinniśmy być w dobrym nastroju, aby móc zacząć ją stosować.
"Cokolwiek uczynisz, dobrego czy złego, na pewno to do Ciebie wróci"
I tak jest z magią wiedźm, musisz coś od siebie dać, by otrzymać to o co prosisz. To trochę jak Karma, nie sądzicie?

Przyjemna lektura, dzięki której możemy wpleść trochę czarów w nasze życie. Przeznaczona przede wszystkim dla osób z otwartym umysłem i gotowych na nowe doznania, poza tym co rzeczywiste.

  • 0 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2012-09-28

„Zobacz tę książkę jako to, czym ona jest: źródłem inspiracji, nie żadną Biblią!”

Jako mała dziewczynka zawsze marzyłam o tym aby zostać wróżką. Chciałam umieć wyczarowywać różne cuda jak wróżki. Jednak obok tych dobrych wróżek w bajkach, często występowały również złe wiedźmy z wielkim nosem i miotłą. Czytając „Magię wiedźm. Rytuały, specyfiki i zaklęcia” przekonacie się, że wasze mniemanie o okropnych wiedźmach, baby-jagach jest błędne. Dzisiejsza wiedźma bowiem to ktoś, kogo możecie minąć na ulicy, nie wiedząc o tym, że posiada tajemną moc przekazywaną od pokoleń.

Autorka poradnika Claire Seifert jest stosunkowo młodą osobą, bowiem urodziła się w 1981 r. na wsi, w nieistniejącym już NRD. Jej rodzina od pokoleń kultywowała ludowe tradycje związane z magią, historią czy religią. Studiowała socjologię, a przygodę z pisarstwem rozpoczęła od małego magazynu przeznaczonego dla czarownic. W swoim ojczystym kraju wydała już siedem książek, w Polsce niestety „Magia wiedźm. Rytuały, specyfiki i zaklęcia” to dopiero jej pierwszy opublikowany poradnik.

Autorka przekazuje czytelnikom porady dotyczące stricte wykorzystania w naszym codziennym życiu białej magii. Cała książka składa się z dziewięciu rozdziałów. W każdym z nich znajdziecie mnóstwo przydatnych informacji dotyczących wielu aspektów życia i wpływu na nie białej magii. Dowiecie się na temat magicznej nauki o barwach, kosmetycznej magii, działań kamieni szlachetnych, olejków aromatycznych i aromaterapii. Chcecie wiedzieć jak budować szczęście w mieszkaniu oraz na czym polega sztuka komunikacji z różnymi istotami zamieszkującymi naszą planetę? A może interesują was czary miłosne i magia erotyczna? To również zawiera poradnik. Nie zabraknie też metod wróżbiarstwa czyli tarot, wahadełko czy kryształowa kula.

Czy wiedzieliście, że istnieją różne rodzaje kąpieli od kobiecej do słonecznej? Każda z nich działa kojąco na inne obszary. Czy zdarzyło wam się spotkać osobę, która wysysa z was całą energię? To wampir energetyczny. Chcecie pozbyć się niechcianego wielbiciela? Autorka ma dla was rozwiązanie.

Pierwsze co zwraca uwagę czytelnika to świetnie dopasowana kolorystycznie okładka oraz ozdobne czcionki. Tytuł każdego rozdziału opisany jest śliczną czcionką, a wszędzie widoczne są motywy kwiatowe, zarówno na dole jak i w innych miejscach stron. Miło jest przewracać kartki przy takiej oprawie graficznej. Estetyka więc moim zdaniem jest na piątkę z plusem.

Z książki dowiedziałam się naprawdę wielu ciekawych rzeczy. Najbardziej zainteresowały mnie porady dotyczące magii zapachów czyli kadzidła, świece i zapachy różnych roślin. Autorka również dużą uwagę zwracała na wybór kosmetyków, których używamy w codziennej pielęgnacji. Ujęła mnie tym, iż w swojej książce próbuje uświadomić czytelnika, że może stosować naturalne kosmetyki czyli takie, które nie były testowane na zwierzętach, wystawiając je przy tym na ogromne cierpienie. Zdanie o kotach do których żołądka wstrzykuje się kawę celem doświadczeń było dla mnie wstrząsające. Uświadomienie sobie, że wszystko zależy od naszego indywidualnego wyboru jest bardzo ważne. Szkoda tylko, że naturalne kosmetyki są w naszym kraju tak bardzo drogie i nie każdego jest na nie stać.

Czytając „Magię wiedźm. Rytuały, specyfiki i zaklęcia” miałam wrażenie, że czytam porady zostawione mi przez przyjaciółkę. Lekki język, proste i dosadne sformułowania pozwalają skupić się na rzeczach istotnych. Jest to książka, do której będę często wracać, gdyż różnorodna tematyka dotycząca białej magii przydaje się w różnych sytuacjach i na różnych etapach życia. To swoiste kompendium wiedzy dotyczące magii, wróżbiarstwa i ludowych wierzeń.

Czy to poradnik wyłącznie dla kobiet? Absolutnie nie. Jak przekonuje autorka, mężczyzna również może używać zaklęć i magii. Polecam więc wszystkim, pasjonująca lektura do której będziecie często wracać.

  • 0 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2012-09-07

Przed napisaniem tej recenzji pozwoliłam sobie pobieżnie prześledzić podania o wiedźmach i czarownicach. Otóż, okazuje się, że w przedchrześcijańskich słowiańskich społecznościach słowo "wiedźma" oznaczało tak naprawdę starą kobietę o sporej wiedzy leczniczej, natomiast to "czarownica" jest odpowiednikiem kobiety, która zajmuje się zaklęciami, rytuałami, a nawet współbrata się z diabłem. Teraz też uważa się te dwie profesje za sprzeczne, jednak niektórzy mimo to mylą jedną z drugą. Pani Claire swoją książkę napisała dla wiedźm, które chcą stosować obrządki i magię na różne okazje - o znaczeniu błędu chyba nie muszę wspominać.

Claire urodziła się w 1981 roku. Większość swojego dzieciństwa spędziła na wsi z rodziną, która duży nacisk stawiała na zwyczaje i tradycje oraz historię, religię i ścieżki duchowe. Od matki nauczyła się stawiania tarota i innych rzeczy, które rozbudziły jej zainteresowanie do tego, czym zajmuje się teraz. Studiowała socjologię, publikowała magazyn dla czarownic, prowadziła dla nich kursy.

"Magia wiedźm - rytuały, specyfiki i zaklęcia" to pozycja, w której zainteresowani znajdą informacje m.in o: białej magii - przynajmniej o tym, czym ona jest w mniemaniu autorki - medytacji i energii, czakrach, wpływie ubrań, ozdób i kosmetyków na atmosferę człowieka, ochronnych i oczyszczających zapachach kadzideł, pieniądzach, miłości, erotyce, wróżeniu, kulach, wahadłach oraz różnorodnym świecie duchów.

Cała zamieszczona w tym nie cienkim tomie wiedza jest bardzo ładnie i praktycznie oprawiona. Sama okładka tomu rzuca się w oczy, bo szczerze mówiąc jest intrygująca i przyciąga uwagę. Wnętrze książki jest takie samo. Duża, wyraźna czcionka ułatwia czytanie, a obrazki świetnie przedstawiają niektóre praktyki lub to co początkująca, praktykująca magię od dawna, wiedźma powinna zapamiętać.

Styl pisania autorki jest bardzo klarowny i zrozumiały. Bardzo przyjemnie się go czyta. Wedłóg niego widać, że Claire zna się na tym co robi, a przynajmniej lubi o tym pisać. Oprócz rzeczy, dla których ten tom powstał jego twórczyni w mały stopniu dzieli się swoją odrobiną wiedzą na przeróżne tematy oraz okazuje swój punkt widzenia.

"Magia wiedźm - rytuały, specyfiki i zaklęcia" to nietuzinkowa pozycja, z której osoby zaintrygowane powinny być zadowolone - spotykam się po raz pierwszy z takim dziełem, więc nie wiem do końca jakie kryteria powinno ono mieć. Książkę czytało mi się wyśmienicie, wiele interesujących informacji z niej wyciągnęłam, jednak nie wykonywałam opisywanych rytuałów, gdyż przygotowania do nich wydają się być troszkę trudne. Niektórych z rzeczy do wykonania prostego zaklęcia można nabyć jedynie w Internecie - przez Allegro albo strony sklepów zajmujących się artefaktami do rytuałów, wróżenia czy tarota, oczywiście nie schodzą one tam po niskich cenach, wręcz przeciwnie, na moją kieszeń takie zabawy nie są przeznaczone. Tak więc, mimo, że każdy rytuał rozpoczyna się od zwykłej świeczki, dalej potrzebujemy troszkę bardziej kosztownych wynalazków. Przeszła mnie nawet myśl, że książka powstała po to, aby nakręcić interes innych, ale w końcu co innego po to nie powstaje? Nawet ta recenzja w pewnym sensie jest do tego przeznaczona.

  • 0 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2012-08-23

Ksiega godna zakupu! duzo informacji ,dobrze napisana,recepty ktore dzialaja! po prostu Warto kupic! Polecam ksiazke i ten sklep!

  • 0 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2011-11-30

Śmieszne, jak historia i stereotypy mogą wypaczyć jakiś symbol lub nazwę. Tak było choćby ze swastyką. Ten znany jeszcze w starożytnym Egipcie symbol słońca stał się za sprawą hitlerowskich Niemiec jednym z najbardziej znienawidzonych i zakazanych symboli. Nie inaczej jest ze słowami "wiedźma" czy "czary". W najlepszym wypadku są one traktowane w sposób neutralny, w najgorszym budzą grozę i nienawiść. Wiedźmą można nazwać kogoś, kogo się nie lubi bądź nienawidzi. Być może dzięki książce Claire uda się nieco "odczarować" to okryte złą sławą słowo. Bo wiedźma to nie jest ktoś zły. Wręcz przeciwnie – to jest niezwykle mądra osoba potrafiąca wykorzystać naturalne zdolności magiczne do pozytywnych działań. Dzięki tej książce każdy z nas może zostać wiedźmą. Dzięki niej wiele osób sobie to uświadomi.

  • 0 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Magia wiedźm - rytuały specyfiki i zaklęcia

Magia wiedźm - rytuały specyfiki i zaklęcia

Pierwszy na naszym rynku podręcznik współczesnej wiedźmy zaznajomi Cię z tajnikami Białej Magii.

W pakiecie taniej