Obniżona cena! Egz. ekspozycyjny - Białostockie smaki Powiększ

Egz. ekspozycyjny - Białostockie smaki

01556197

Autor: Fiedoruk Andrzej Andrzej Fiedoruk

INSTYTUT WYDAWNICZY KREATOR

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


  -50%

  Cena katalogowa:

  25,30 zł

  Nasza cena:

  12,65 zł

  Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy.
  Andrzej Fiedoruk (1957 r.), urodził się i wychował w Białymstoku. Jest autorem wielu książek o tematyce zarówno kulinarnej, jak i regionalnej, wspaniale łącząc ze sobą głęboką wiedzę o regionie z nowatorskim ujęciem tematu.

  Białostockie smaki to próba pokazania klimatu tego miasta lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Autor poprzez zapamiętane smaki z lat dzieciństwa przedstawia specyficzne dla niego zdarzenia i obyczaje lat zaprzeszłych. Jednoczesne połączenie wspomnień z fragmentami poezji białostockich twórców oraz przepisami, ozdobione obrazami dawnej architektury miasta tworzy ciekawą mozaikę kultury regionu.
  EAN
  ISBN83-7344-026-7
  Oprawatwarda

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Egz. ekspozycyjny - Białostockie smaki

  Egz. ekspozycyjny - Białostockie smaki

  Książka łączy ze sobą fragmenty poezji białostockich twórców z przepisami, ozdobione obrazami dawnej architektury miasta

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

  • 20,93 zł 29,90 zł -30% W magazynie

   Książka stanowi zbiór przepisów na specjały szczególnie lubiane przez panów. Prezentujemy receptury na „męskie” dania obiadowe – np. zupę kwaśno-pikantną z wołowiną czy pieczeń wieprzową w piwie – oraz zakąski w męskim guście – np. idealne do piwa serowe ciasteczka.Ponieważ mężczyźni z reguły są łasuchami, dzielimy się także pomysłami na kuszące wypieki i desery – np. tort węgierski czy suflet czekoladowy. Ponadto proponujemy kilka wariantów menu na elegancką kolację dla...

   20,93 zł 29,90 zł -30%
   Promocja
   W magazynie