Obniżona cena! Egz. ekspozycyjny - Chińska sztuka poprawiania krajobrazu - Feng Shui Powiększ

Egz. ekspozycyjny - Chińska sztuka poprawiania krajobrazu - Feng Shui

01556227

Autor: Eitel Ernest

Studio Astropsychologii

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


  -50%

  Cena katalogowa:

  14,30 zł

  Nasza cena:

  7,15 zł

  Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy.
  Książka o korzeniach feng shui, ideach leżących u podstaw tej wiedzy. Czyste idee, które czasami giną w powodzi wielu dziwnych reguł czy zasad spod hasła feng shui.
  Polskiemu Czytelnikowi przybliża książkę niezwykle ciekawa przedmowa znanego architekta, prezesa Polskiego Stowarzyszenia Feng Shui – Sławomira Mojsiuszki.
  Książka jest znakomitym obrazem tradycyjnego feng shui. Mimo pozornej przestarzałości dzieło to jest wspaniałym systematycznym wykładem feng shui stworzonym z myślą o europejskim czytelniku, nie obciążonym naleciałościami innych tradycji.
  EAN
  ISBN83-86737-81-6
  Rok wydania1999
  Numer wydania1
  Format20,5 x 14,5 x 1 cm
  Ilość stron123
  Oprawamiękka

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Egz. ekspozycyjny - Chińska sztuka poprawiania krajobrazu - Feng Shui

  Egz. ekspozycyjny - Chińska sztuka poprawiania krajobrazu - Feng Shui

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

  • 22,40 zł W magazynie

   Stosowanie feng shui wymaga optymalnego użycia różnorodnych środków pomocniczych. Każdy symbol, czy ma on w sobie element zwierzęcy, taki jak smok, żółw, żuraw, czy jest symbolem takim jak lustro, kryształ, spirala czy waza, zawiera w sobie pewną moc sprawczą.

   22,40 zł
   W magazynie
  • 25,30 zł W magazynie

   Obserwując i analizując, jak mieszkasz Ty i jak mieszkają inni, odkryjesz najgłębsze sekrety ludzkiej duszy. Wszystko bowiem, co jest w Tobie, odbija się w Twoim mieszkaniu jak w lustrze. Jeśli chcesz lepiej poznać i zrozumieć samego siebie, bliskich czy swojego przyjaciela, znaleźć z nimi bliższy kontakt niż dotychczas i poznać jego sekrety, pragnienia i charakter, odkryj symbolikę otaczających Cię przedmiotów.Dzięki tej książce możesz dowiesz się, co powinieneś zmienić w swoim domu, aby na lepsze zmieniło się Twoje życie. Możesz...

   25,30 zł
   W magazynie
  • 22,40 zł W magazynie

   Książka ta zawiera podstawowe wiadomości o feng shui, uporządkowane alfabetycznie. Opisane w niej symbole to między innymi: anioł, delfin, dzwonki, jednorożec, kamienie szlachetne, kwiaty, owoce, parawan, przycisk do papieru, zapachy i wiele innych.

   22,40 zł
   W magazynie