Sztuka i magia z użyciem kamieni szlachetnych Powiększ
EAN9788373770942
ISBN83-7377-094-1
Oprawamiękka

Sztuka i magia z użyciem kamieni szlachetnych

01001302

Autor: Harald Alke

Studio Astropsychologii

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Dzięki tej książce nauczysz się świadomie wykorzystywać magiczną moc, która tkwi w kamieniach.

Więcej informacji

Tego produktu brak w magazynie

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 21 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

24,90 zł

Oszczędzasz:

3,70 zł

Cena internetowa:

21,20 zł

Opis

Na pewno słyszałeś o takich kamieniach szlachetnych jak agat, opal, szmaragd czy szafir. Czy jednak zdajesz sobie sprawę, że drzemie w nich cudowna moc uzdrowienia duszy i ciała, co można osiągnąć poprzez stosowanie rytuałów ochronnych?
Rytuały służą odnalezieniu samego siebie, są świadomym działaniem, by zebrać dobrą energię, nauczyć się, jak korzystać z mocy Natury, zmieniać na lepsze siebie i swoich bliskich, chronić się przed negatywnymi wpływami otoczenia. Wibracje szlachetnych kamieni są fascynującym wprowadzeniem w świat magii. Wsłuchaj się w siebie i odkryj, jaką wewnętrzną siłę daje Ci medytacja z kamieniami i naucz się świadomie wykorzystywać magiczną moc, która tkwi w kamieniach.

Opinie

Oceń 
2011-02-03

Ta książka ma w sobie ogromną wiedzę na temat kamieni szlachetnych i możliwości ich wykorzystania . Serdecznie polecam.

  • 3 z 4 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2012-10-20

Każdy z nas na pewno nie raz widział w życiu jakiś kamień szlachetny czy minerał. Na pewno każdy także słyszał różne ich nazwy: agat, szafir czy rubin. Ich zastosowanie jest różne, najczęściej stanowią elementy biżuterii. Jednak mało kto zagłębia się w ich pochodzenie, historię czy nawet znaczenie oraz w to, jaka moc w nich drzemie.

Uwielbiam kamienie, kryształy i minerały odkąd tylko sięgam pamięcią. Dlatego czytam coraz więcej książek żeby zdobyć jak najlepszą wiedzę na ich temat. Sięgam po niemal każdą, która dotyczy tej tematyki, nie nastawiam się na nic, po prostu chcę wiedzy. Czy książka Haralda Alke mi ją dała? Oj tak, a z pewnością dała mi też znacznie więcej.

Oczywiście nie będzie zdziwieniem to, że większą część książki zajmują opisy wielu kamieni szlachetnych – udało mi się poznać kilka nowych, z którymi do czynienia jeszcze nie miałam. Opisy są naprawdę bardzo dobre i przyjemnie napisane. Jedne są bardziej wyczerpujące, drugie nieco mniej, jednak zawierają wiele informacji i tych podstawowych, a czasami tych bardziej szczegółowych. Pod względem przedstawienia aż 60 szlachetnych minerałów nie mam autorowi nic do zarzucenia. Jestem bardzo zadowolona z tej części.

Kolejna część obejmuje zastosowanie owych kamieni – w tworzeniu różdżek, w uzdrawianiu, w przekazywaniu energii, w feng shui czy też w sztuce i magii. Ta część jest również znakomicie opracowana, jednak myślę, że autor pisał ją z myślą o osobach nieco zaawansowanych w tej tematyce, chociaż uważam, że osoba początkująca również sobie poradzi, jeśli się tylko postara. Powiem szczerze, że nie spodziewałam się otrzymać tylu wskazówek i zastosowań, dlatego też te pare rozdziałów było naprawdę miłym zaskoczeniem. W sumie cała książka okazała się naprawdę świetnym trafem!

Czy polecam? Jak najbardziej! Książka naprawdę jest świetnie dopracowana, widać, że autor się przyłożył do jej pisania, a dodatkowo widać, że jest to jego pasja. To po prostu momentami aż bije od tej książki, gdy ją czytamy, zwłaszcza w tej drugiej części. Osobiście jestem bardzo zadowolona, dostałam to, co chciałam, a nawet więcej. Z pewnością nie raz do niej wrócę, żeby odświeżyć i utrwalić swoją wiedzę.

  • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Sztuka i magia z użyciem kamieni szlachetnych

Sztuka i magia z użyciem kamieni szlachetnych

Dzięki tej książce nauczysz się świadomie wykorzystywać magiczną moc, która tkwi w kamieniach.

W pakiecie taniej

Brak tej pozycji na stanie.

Specjalnie dla Ciebie proponujemy: