Obniżona cena! Egz. ekspozycyjny - Wejścia do piekieł Powiększ

Egz. ekspozycyjny - Wejścia do piekieł

01556224

Autor: Bogda Balicka Balicka Bogda

INSTYTUT WYDAWNICZY KREATOR

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-50%

Cena katalogowa:

28,70 zł

Nasza cena:

14,35 zł

Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy.
Piekło jest ciemną, skalistą krainą, podzieloną na strefy, do których grzesznicy trafiają w zależności od swej rangi i miejsca, jakie zajmowali w ziemskim świecie.

Wejścia do piekieł to przewodnik po miejscach obfitujących w legendy, ciekawe postacie i wydarzenia, opisujący m.in. Diabelską Skałę w Sudetach, Głaz Diabła w Niemczech, Meule de Diable we Francji czy Młyn Diabelski we Włoszech. Niby są to zwyczajne miejsca, czasem nawet znane, pełne zabytków, ważne dla historii... Zawsze jednak musiał być powód, że tam widziano piekło.
W książce oprócz opisu wspaniałych miejsc w różnych kulturach świata, które mogą zachęcić do ciekawych podróży można znaleźć kilka piekielnych dat oraz tradycyjne sposoby ochrony przed wszelkimi demonami.
EAN
ISBN83-7344-024-0
Oprawamiękka

Opinie

Oceń 
2012-02-07

Powiem tak-ksiazka dla wszystkich ktorzy boja sie diabla i zastraszeni pieklem indoktrynacja religijna :)) Oczywiscie samego sklepu juz nie trzeba reklamowac i megaszybkiej obslugi,dostawy :)) Najwyzsza ilosc punktow...

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Egz. ekspozycyjny - Wejścia do piekieł

    Egz. ekspozycyjny - Wejścia do piekieł

    Wejścia do piekieł to przewodnik po miejscach obfitujących w legendy,ciekawe postacie i wydarzenia.