zdrowie moje hobby Powiększ

Zdrowie moje hobby

01557067

Autor: Dorota Wegner

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Cena katalogowa:

  27,40 zł

  Nasza cena:

  23,30 zł

  Zdrowie to naturalny stan harmonii i równowagi organizmu.
  Zaniedbania, jakich się dopuszczamy wobec własnego ciała i psychiki, nierzadko prowadzą do niedomagań i chorób. Jak tego uniknąć? Jak odżywiać się wykorzystując zasadę pięciu przemian? Jak zestawić ćwiczenia fizyczne, by pobudzić energetycznie całe ciało? Jak medytować, by uspokoić umysł i wyostrzyć koncentrację? Doskonałe przykłady i poglądowe ćwiczenia znajdziemy właśnie w niniejszej książce.
  Zdrowie jest kluczem do spełnienia się emocjonalnego i zawodowego. Wytwarzamy wówczas wokół siebie pole energetyczne umożliwiające otwarcie drzwi do kariery, dobrobytu i zadowolenia.

  Zaniedbania jakich się dopuszczamy wobec własnego ciała i psychiki nierzadko prowadzą do niedomagań i chorób. By żyć zdrowo i świadomie sięgnijmy po różne techniki pracy z ciałem.
  Zagadnienia, jakie opisano w tej książce to:
  – odżywianie wykorzystujące w diecie zasadę pięciu przemian,
  – przyjemne ćwiczenia pobudzające energetycznie ciało,
  – medytacje uspokajające umysł, zwiększające koncentrację i uczące wizualizacji,
  – techniki pracy z czakramami w połączeniu z dietą, akupresurą, dźwiękiem i kolorem.
  Dysponując tak szeroką gamą ciekawych możliwości możemy osiągnąć harmonię ciała i umysłu, radość życia, spełnienie emocjonalne i zawodowe.

  FRAGMENT

  Pisać każdy może

  Książka, którą Czytelnik trzyma w ręku, nie stanowi źródła nowej wiedzy. Zgromadzone tu myśli, informacje, gdzieś, kiedyś zasłyszałam lub przeczytałam. Przedstawiłam jedną z wielu dróg, prowadzących do zdrowia.
  Pomysł napisania książki podsunęło samo życie. Zaczęło się banalnie… nieudana operacja, załamanie psychiczne, szukanie ratunku w medycynie niekonwencjonalnej. Małymi kroczkami wchodziłam w nieznaną sferę doświadczenia. Początkowo czytałam wybrane intuicyjnie książki i czasopisma. Stosowałam proponowane rady oraz terapie. Nagle spostrzegłam, że moje myślenie, mój system wartości całkowicie się zmienił, a życie stawało się coraz pełniejsze, ciekawsze i lżejsze. Wówczas postanowiłam spisać swe doświadczenia. Jeden z kolegów, gdy usłyszał moje entuzjastyczne wyznanie, że chcę napisać książkę, z nutką drwiny zaśpiewał: ?Śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej?.
  Czy zawarte tu rady mogą stanowić panaceum dla każdego człowieka? Myślę, że nie! Sugeruję, aby każdy z nas próbował sam odkryć własną drogę do zdrowia. Jak już pisałam, jest ich wiele. Tym bardziej więc warto korzystać z drogowskazów i map, czytać ?dzienniki podróży poprzedników?. Książka zawiera rady, terapie bardzo proste, z pozoru naiwne. Jak pokazuje życie, te banalne rozwiązania okazują się często najwłaściwsze. Dzieje się tak dlatego, że wobec choroby czy dużego problemu stajemy się często bezradnymi dziećmi, które są w stanie iść jedynie drogą prostą i łatwą, bo każda dodatkowa przeszkoda pogarsza sytuację.
  Książka została napisana przede wszystkim w oparciu o intuicję, nie zawiera statystyki oraz naukowych potwierdzeń. Moim zamiarem było wybranie z dostępnych źródeł informacji tych metod i terapii, które są przede wszystkim bezpieczne dla zdrowia. Proponuję Czytelnikowi proces pracy nad pobudzeniem podświadomości, w celu uruchomienia mechanizmów samoleczenia. Poszczególne części książki stanowią kolejne etapy na ścieżce do zaktywizowania naszego ?wewnętrznego ja?.
  Część 1. przedstawia metody regulujące harmonijny przepływ energii w naszym otoczeniu i wewnątrz nas.
  Część 2. zawiera terapie wpływające na poprawę funkcjonowania poszczególnych układów, narządów oraz przedstawia możliwości samoleczenia.
  Część 3. jest próbą odpowiedzi na pytanie: jak wykreować zdrowe, szczęśliwe życie w zgodzie z przeznaczeniem.

  EAN9788388351747
  ISBN83-86737-74-5
  Rok wydania2002
  Numer wydaniaI
  Format14,5 x 20,5 cm
  Oprawamiękka
  Napisz opinię
  Zdrowie moje hobby

  Zdrowie moje hobby