Obniżona cena! Medytacja buddyjskiego mnicha Powiększ

Medytacja buddyjskiego mnicha. Życzliwość, która wraca

010011146

Autor: Ajahn Brahm

Studio Astropsychologii

Kindfulness

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 20,57 zł

Książka

-28%

Cena katalogowa:

29,90 zł

Nasza cena:

21,53 zł

Autor odkrywa, jakie techniki relaksacyjne i medytacyjne wykorzystywane w buddyzmie, pozwalają ubogacić życie, rozwój duchowy i filozofię każdego człowieka. Dzięki jego poradom uwolnisz umysł od przymusu przejmowania kontroli nad wszystkimi aspektami życia i ustawisz priorytety. Poprzez medytację natłok negatywnych emocji zastąpisz szczęściem, miłością i harmonią. Pełen duchowości i pozytywnej energii zaczniesz w pełni doświadczać każdej przeżywanej chwili i przestaniesz żyć przeszłością, zamartwiać się przyszłością. Wśród proponowanych technik Autor prezentuje medytację metta i rozszerzanie miłości na tych, których się kocha i nie tylko. Uda Ci się także wyeliminować blokady, niechęć czy gniew, a zastąpisz je mocą życzliwości, która do Ciebie powróci, gdy będziesz jej potrzebował. Buddyjska recepta na lepsze życie.

EAN9788373777910
ISBN978-83-7377-791-0
Rok wydania2019
Numer wydaniaIII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron124
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-12-05

Polecam

Podczas lektury tej książki, podobnie jak i pozostałych pozycji tego Autora, znakomicie się ubawiłam, ale jednocześnie poczułam, że jego słowa mają bezpośredni wpływ na moje życie. Zrozumiałam bowiem, że każda chwila naszego życia daje nam sposobność wysyłania pozytywnej energii i myśli do ludzi czy przedmiotów. Dlaczego warto to robić? Ponieważ świat wynagrodzi nam to ze zwielokrotnioną mocą. Zresztą sprawdźcie sami. Gwarantuję, że będziecie usatysfakcjonowani

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Medytacja buddyjskiego mnicha. Życzliwość, która wraca

    Medytacja buddyjskiego mnicha. Życzliwość, która wraca

    Spokój? Szczęście? Odpowiedzi udziela pionier dostosowywania mądrości wschodnich mnichów do potrzeb mieszkańców świata Zachodu.