Kategorie

Śledź nas na facebooku

Dziecko Znaleziono 7 produktów.

Posiadasz małe lub dorastające dziecko, a może dopiero się o nie starasz? Bez względu na to, na jakim etapie życia jesteś, w naszym sklepie internetowym znajdziesz publikacje, które pomogą Tobie znaleźć odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię pytania.

Nasz sklep ezoteryczny posiada szeroki wybór poradników dotyczących odżywiania u dzieci, pór karmienia, najczęstszych chorób, przygotowania swojego organizmu na bycie mamą, a także na poradzenie sobie z trudnymi wydarzeniami z przeszłości.

Dzięki starannie wybranym pozycjom i rzetelnej wiedzy w nich zawartej poznasz skuteczne techniki, by powiększyć swoją rodzinę, a także zadbać o zdrowie swojej pociechy. Porady naszych ekspertów pomogą rozwiązać Tobie emocjonalne problemy i przygotować się zarówno fizycznie, jak i umysłowo na zostanie mamą. W naszych publikacjach znajdziesz sprawdzone sposoby na zajście w ciążę, wpłynięcie na płeć dziecka, a także najlepszą dietę dla przyszłych mam, bogatą w składniki odżywcze.

Publikacje światowych autorytetów pomogą Ci  również pielęgnować swoje wewnętrzne dziecko. Dzięki nim pozbędziesz się traum i krzywd doznanych w  dzieciństwie, byś zaczął żyć pełnią życia. Opisane w nich proste techniki terapeutyczne, takie jak medytacje, afirmacje czy pisanie listów sprawią, że wyzwolisz się z dręczących Cię urazów i zaopiekujesz się swoim wewnętrznym dzieckiem, co da Ci radość i energię do działania. Już teraz spraw, aby Twoje życie stało się o wiele łatwiejsze.

Jeśli interesują Cię konkretne publikacje dotyczące dziecka, zwróć uwagę na tagi umieszczone pod opisem danych książek.

Znaleziono 7 produktów
Znaleziono 7 produktów