Kategorie

Śledź nas na facebooku

Uzdrawianie kwantowe Znaleziono 7 produktów.

Kwantowe uzdrawianie, to wykorzystanie mocy, która przechodzi przez nasze dłonie w formie instynktownej energii. Dzięki odpowiednim ćwiczeniom i technikom możemy kontrolować jej przepływ, tym samym uzdrawiając różnego rodzaju dolegliwości i schorzenia.

Medycyna kwantowa przynosi fantastyczne efekty w przypadku wielu schorzeń, przy których konwencjonalne sposoby leczenia nie przynoszą żadnych rezultatów. Z powodzeniem można wykorzystywać ją w pozbyciu się bólu pleców, szyi, a także lęku, depresji. Terapia kwantowa wykorzystywana jest również w uwolnieniu się od fałszywych przekonań i pozornych ograniczeń. Do podstawowych technik kwantowych należą: metoda dwupunktowa, metoda QUEST, dotyk kwantowy, matryca energetyczna czy Rosyjska Medycyna Informacyjna.

W tym dziale zebraliśmy publikacje, które w sposób rzetelny odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania dotyczące kwantowego uzdrawiania oraz terapii. To książki napisane przez pionierów medycyny energetycznej, światowej klasy terapeutów i uzdrowicieli. Dzięki nim poznasz ćwiczenia i medytacje, które pomogą Ci w kontrolowaniu energii i intencji, a także stawianiu pierwszych kroków w medycynie kwantowej.

Jeśli pragniesz zgłębić temat kwantowego uzdrawiania zwróć uwagę na tagi, które znajdują się pod opisem każdej książki. Dzięki nim znajdziesz więcej informacji na interesujący Cię temat.
Znaleziono 7 produktów
Znaleziono 7 produktów