• Twój czas na rozwój

  • Darmowa dostawa

uzdrawianie kwantowe

uzdrawianie kwantowe

Kwantowe uzdrawianie, to wykorzystanie mocy, która przechodzi przez nasze dłonie w formie instynktownej energii. Dzięki odpowiednim ćwiczeniom i technikom możemy kontrolować jej przepływ, tym samym uzdrawiając różnego rodzaju dolegliwości i schorzenia.

Medycyna kwantowa przynosi fantastyczne efekty w przypadku wielu schorzeń, przy których konwencjonalne sposoby leczenia nie przynoszą żadnych rezultatów. Z powodzeniem można wykorzystywać ją w pozbyciu się bólu pleców, szyi, a także lęku, depresji. Terapia kwantowa wykorzystywana jest również w uwolnieniu się od fałszywych przekonań i pozornych ograniczeń. Do podstawowych technik kwantowych należą: metoda dwupunktowa, metoda QUEST, dotyk kwantowy, matryca energetyczna czy Rosyjska Medycyna Informacyjna.

W tym dziale zebraliśmy publikacje, które w sposób rzetelny odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania dotyczące kwantowego uzdrawiania oraz terapii. To książki napisane przez pionierów medycyny energetycznej, światowej klasy terapeutów i uzdrowicieli. Dzięki nim poznasz ćwiczenia i medytacje, które pomogą Ci w kontrolowaniu energii i intencji, a także stawianiu pierwszych kroków w medycynie kwantowej.

Jeśli pragniesz zgłębić temat kwantowego uzdrawiania zwróć uwagę na tagi, które znajdują się pod opisem każdej książki. Dzięki nim znajdziesz więcej informacji na interesujący Cię temat.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Indeks: 01012355

Marka: KOS

Leczenie kwantowe dla każdego

Otrzymaliście w tej książce ćwiczenia dotyczące wszelkich dziedzin życia. Nigdy jeszcze zmiany i uzdrowienia nie były łatwiejsze do osiągnięcia. Im częściej zastosujecie te ćwiczenia, tym prędzej wasze życie obróci się o 180° ku lepszemu. Za pomocą leczenia kwantowego, zwanej też metodą dwóch punktów, możecie przeobrazić każdy aspekt swojego życia w coś pozytywnego. Już ponad 100 000 ludzi przyjęło tę technikę. Wszyscy dzięki niej dokonują swych małych...

Cena 21,00 zł 30,00 zł
Więcej
24 godziny

Indeks: 01012329

Marka: KOS

Energia kwantowa

Przeżyj niesamowite efekty uzdrawiające dzięki Quantum Energy. Za pomocą tej nowej metody w ciągu krótkiego czasu zdołasz osiągnąć polepszenie i uzdrowienie we wszystkich sferach życia, jak zdrowie, związki, sukces, bogactwo czy duchowość. Bóle fizyczne i psychiczne, choroby, obawy i braki powinny zniknąć; nadejdzie życie pełne, szczęśliwe, zdrowe i udane.  Quantum Energy podobnie jak matryca energetyczna, uzdrawianie kwantowe czy uzdrawianie rekonektywne, korzysta z odkryć...

Cena 23,80 zł 34,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku