• Twój czas na rozwój

  • Darmowa dostawa

perswazja

perswazja

Zastanawiasz się, co sprawia, że ludzie zgadzają się spełniać czyjeś prośby? Chcesz wiedzieć, na czym polega perswazja i jak możesz ją wykorzystać? Jeśli chcesz zwiększyć swoją siłę przekonywania, to nasze poradniki Ci to ułatwią!


W sklepie Talizman.pl  znajdziesz publikacje poświęcone perswazji i możliwościom jej wykorzystania w codziennym życiu. Opisane w nich potwierdzone badaniami naukowymi wnioski, sprawią, że zdobytą wiedzę będziesz mógł zastosować dla własnych korzyści w domu lub pracy. Dzięki naszym pozycjom poznasz techniki i metody stosowane przez największych mistrzów od wywierania wpływu na innych. Teraz ich sekrety są dostępne również dla Ciebie! Oparte są na naukowych podstawach i pozwolą Tobie rozwinąć umiejętność perswazji. Korzystając z rzetelnej wiedzy autorów dowiesz się, jak nawet niewielkie zmiany w Twoim zachowaniu mogą wpłynąć na decyzje innych osób. Zapoznasz się z opisanymi przykładami i z łatwością przekonasz pracodawcę, by dał Ci awans, dzieci do posprzątania pokoju, czy partnera do zmiany zdania. Bez względu na to, czego w życiu pragniesz, z ich pomocą osiągniesz wymarzony sukces.

Poznasz także prawdę o tajnych organizacjach i stowarzyszeniach, które od wieków starają się przejąć władzę, i podporządkować sobie różne dziedziny życia – politykę, ekonomię, rząd, a także życie każdego z nas. Zrozumiesz, w jaki sposób polityce, światowi przywódcy czy biznesmeni stosują perswazję, konspirację, manipulacje czy zatajanie informacji, by osiągnąć własne korzyści. Odkryjesz całą prawdę o Iluminatach, Masonach oraz Templariuszach i ich ogromnych światowych wpływach.

Jeśli interesują Cię konkretne publikacje dotyczące perswazji, zwróć uwagę na tagi umieszczone pod opisem danych książek.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Indeks: 010011615

Marka: Studio Astropsychologii

Zrealizuj swoje marzenia

Przekonaj się, że swoje życie możesz odmieniać małymi krokami, dzień po dniu. Pomoże Ci w tym krótki i niezwykle łatwy w zastosowaniu podręcznik, zawierający 365 sposobów na realizację marzeń. Autorzy książki, mistrzowie w stosowania Prawa Przyciągania na co dzień, poprowadzą Cię tą drogą realizacji pragnień. Szybko nauczysz się przełamywać kolejne bariery i wewnętrzne opory, które blokują Twój dostęp do szczęścia. Afirmacje, przygotowane na każdy dzień roku, pomogą Ci skutecznie rozwijać...

Cena 42,84 zł Cena podstawowa 59,50 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku