• Twój czas na rozwój

  • Darmowa dostawa

medycyna informacyjna

medycyna informacyjna

Medycyna informacyjna, a właściwie rosyjska medycyna informacyjna, traktuje człowieka jako jedność ciała, duszy, umysłu i świadomości. Zakłada, że każdy z nas potrafi wykorzystać swoją świadomość, aby bezpośrednio wpływać na swoje zdrowie, samopoczucie psychiczne i zdarzenia w swoim życiu. Opiera się ona na wysyłaniu informacji, która może wyprowadzić człowieka z równowagi lub też pozwolić mu wyzdrowieć – to zależy jaki jej rodzaj jest wysyłany.
 
Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy najlepsze książki na temat medycyny informacyjnej, które pozwolą Ci dowiedzieć się jak dokonać zmian umysłu i ciała oraz dowolnie sterować rzeczywistością i rozwijać świadomość. Znajdziesz w nich nie tylko ogromną wiedzę, ale i proste ćwiczenia jako praktyczne narzędzia, które umożliwiają regenerację organów, uzdrowienie, młodość i manifestację upragnionych wydarzeń życiowych.

Jeśli interesują Cię konkretne książki na temat medycyny informacyjnej zwróć uwagę na tagi umieszczone pod opisem książki.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Indeks: 01555204

Marka: Studio Astropsychologii

Sekrety rosyjskich uzdrowicieli

Nowoczesne rosyjskie techniki leczenia działają w oparciu o medycynę informacyjną, która bazuje na dokonaniach fizyki kwantowej. W ostatnich latach zdobyły one ogromne uznanie wśród terapeutów z całego świata, ponieważ są bardzo proste w zastosowaniu, a do tego zawsze i wszędzie można się nimi posłużyć. Należą do nich proste ćwiczenia z zastosowaniem form geometrycznych, koncentracja na rzędach liczbowych oraz wiele rodzajów oczyszczania m.in. pomieszczeń, czakr, otoczenia czy siebie. Dzięki...

Cena 10,00 zł 39,30 zł
Więcej
24 godziny

Indeks: 01270020

Marka: ENSO

Badanie żywej kropli krwi w ciemnym polu widzenia wg enderleina.Praktyczny przewodnik.

Celem tej książki jest proste, klarowne i dobrze zrozumiałe przedstawienie podstaw metody ciemnego pola bazując na wieloletnich doświadczeniach autora, tak aby tą praktyczną wiedzę zapewnić w formie leksykonu. Za pomocą obrazów przedstawić niezbędne zjawiska, które systematycznie występują, począwszy od norm fizjologicznych w kierunku do wysoce patogennych form - wyjaśnia autor.Z tą książką każdy czytelnik ma odniesienia, które na początku pracy z ciemnym polem, będą bardzo pomocne by...

Cena 36,50 zł 39,00 zł
Więcej
24 godziny

Śledź nas na Facebooku