Kategorie

Śledź nas na facebooku

Kosmetyki Znaleziono 10 produktów.

Chcesz kompleksowo zadbać o swoją skórę i ciało? Szukasz naturalnych sposobów pielęgnacji? A może potrzebujesz środków czyszczących wolnych od chemicznych substancji? Sprawdź, co tym razem przygotowaliśmy dla Ciebie.


W tej zakładce znajdują się starannie wybrane publikacje największych ekspertów z dziedziny dbania o wygląd, a także o dom i swoje najbliższe otoczenie. Z ich pomocą dowiesz się, jak używać naturalnych produktów dostępnych w Twojej kuchni, by wykonać z nich kosmetyki lub środki czyszczące dla domu. Nasze książki pomogą Tobie zrobić domowe SPA i poznać alternatywy dla drogeryjnych kosmetyków, a także w szybki, łatwy i skuteczny sposób sama zrobisz najpotrzebniejsze środki pielęgnacyjne i czyszczące.  

Dzięki naszym publikacjom dowiesz się, jakich środków do pielęgnacji powinieneś używać, a z których lepiej zrezygnować. W naszym sklepie ezoterycznym znajdziesz także pozycje, ukazujące prawdę o popularnych kosmetykach, a także niebezpiecznych substancjach w pożywieniu, które wpływają na Twoje zdrowie. Poznasz również sekrety Japonek na zachowanie piękna na dłużej za pomocą maseczek, peelingów i poprawiających krążenie masaży twarzy.

Jeśli interesują Cię konkretne publikacje dotyczące kosmetyków, zwróć uwagę na tagi umieszczone pod opisem danych książek.

Znaleziono 10 produktów
Znaleziono 10 produktów