Obniżona cena! wiadomo wielowymiarowa w wietle bada naukowych Powiększ

Świadomość wielowymiarowa w świetle badań naukowych

010011118

Autor: Danuta Adamska-Rutkowska

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 33,41 zł

Książka

-28%

Cena katalogowa:

44,40 zł

Nasza cena:

31,97 zł

Czy wiesz, że istnieją inne rzeczywistości, których nie widzimy? Dzięki tej książce poznasz te niedostrzegalne elementy, których istnienie udowodniono naukowo. Autorka zaprasza do przekraczania granic, przełamywania bariery czasu, przestrzeni i materii. Omawia anomalne zjawiska jak teleportacja, podróże w czasie – w przeszłość jak i w przyszłość. Przybliża również bardzo tajemnicze przeżycia jakimi są doświadczenia poza ciałem. Podkreśla rolę świadomości oraz podaje przykłady rozwoju duchowych form istnienia w różnych wymiarach. W tej książce znajdziesz również charakterystykę rzadko opisywanych zjawisk jak jałowe nieba i różne obszary piekieł. Dowiesz się czym jest reinkarnacja i jaki ma na ciebie wpływ pamięć z poprzednich wcieleń. Zajrzyj za zasłonę czasu i przestrzeni.

EAN9788373779068
ISBN978-83-7377-906-8
Rok wydania2018
Numer wydaniaII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron392
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-12-11

Nie ma rzeczy niemożliwych

Książka rozwiewa wiele wątpliwości i udowadnia istnienie zjawisk uważane za paranormalne lub za niewytlumaczalne. Autorka posługuje się terminologią naukową omijając ezoteryczne nazwy, które funkcjonują w wielu publikacjach poruszających zagadnienia rzeczywistości pozazmysłowej. Jej celem nie było snucie kolejnych domysłów lecz pokazanie tego co nas otacza i czego doświadczamy w sposób prawdziwy i wiarygodny. Daje namacalne dowody pozwalające zyskać pewność, że poza naszym widzialnym światem mają miejsce zdarzenia, które wielu uznaje za niemożliwe. Przekonuje, że nadal niewiele wiemy o tym co nas otacza i nie możemy jednoznacznie stwierdzić, że coś możliwe lub nie, gdyż nasza rzeczywistość obejmuje nie tylko to co widzimy lecz także to co jest poza naszymi zmysłami.
Moja recenzja: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2016/12/294-swiadomosc-wielowymiarowa.html

  Oceń 
  2016-08-22

  Polecam

  Każdy z nas zastanawia się co czeka nas po śmierci. Coraz rzadziej spotyka się opinie, że inne światy czy rzeczywistości nie istnieją. Jest wręcz przeciwnie. Dzięki tej książce nie musimy się już poruszać jedynie w sferze domysłów. Przytoczone wyniki badań naukowych utwierdzają nas w przekonaniu, że jednak jest coś więcej. Oznacza to, że możemy funkcjonować w światach równoległych i przekraczać granice czasu.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Świadomość wielowymiarowa w świetle badań naukowych

   Świadomość wielowymiarowa w świetle badań naukowych

   Książka o przekraczaniu granic, przełamywaniu bariery czasu, przestrzeni i materii.