Kategorie

Śledź nas na facebooku

Placebo Jest 1 produkt w tej kategorii

Chyba każdy słyszał już o cudownym działaniu efektu placebo, tabletkach placebo podawanym przez lekarzy oraz nieoczekiwanych uzdrowieniach z nieuleczalnych chorób. W jaki sposób placebo działa na nasz mózg i ciało? Dlaczego jego siła jest tak duża? I czym tak naprawdę jest?

W tym dziale zebraliśmy wszystkie książki opisujące ten temat. Znajdziesz w nich zarówno podstawowe, jak i rozszerzone informacje, których potrzebujesz by zrozumieć czym jest efekt placebo i w jaki sposób działa na Twoje ciało oraz umysł. Poznasz wyjątkowe ćwiczenia, dzięki którym będziesz mógł samodzielnie wykorzystywać je na swoim organizmie. Dowiesz się czy placebo można przedawkować oraz jaki ma związek z medytacją lub hipnozą. Zaznajomisz się również z najnowszymi odkryciami naukowymi w dziedzinie neurobiologii, biologii czy psychologii, które pomogą Ci wyjaśnić z pozoru zawiłe mechanizmy rządzące naszym ciałem.  

Jeśli zainteresował Cię temat placebo zwróć uwagę na tagi znajdujące się pod opisem każdej książki. Doprowadzą Cię one do pozostałych produktów o tej lub zbliżonej tematyce.
Znaleziono 1 produkt
  • 38,68 zł 59,50 zł -35% 24 godziny

    Czy możliwe jest uzdrowienie za pomocą myśli – bez użycia leków lub ingerencji chirurga? Takie przypadki zdarzają się częściej niż myślisz. Teraz możesz nie tylko poznać naukowe dowody dotyczące tego pasjonującego fenomenu, ale również świadomie zastosować go we własnym życiu. Dr Dispenza łączy najnowsze odkrycia wielu różnych nauk. Dzięki nim w sposób prosty wyjaśnia zawiłe mechanizmy efektu placebo i udowadnia, że to, co na pozór niemożliwe, może stać się w pełni realne.  W książce znajduje się...

    38,68 zł 59,50 zł -35%
    Promocja
    24 godziny
Znaleziono 1 produkt