Kategorie

Śledź nas na facebooku

Placebo Znaleziono 2 produktów.

Chyba każdy słyszał już o cudownym działaniu efektu placebo, tabletkach placebo podawanym przez lekarzy oraz nieoczekiwanych uzdrowieniach z nieuleczalnych chorób. W jaki sposób placebo działa na nasz mózg i ciało? Dlaczego jego siła jest tak duża? I czym tak naprawdę jest?

W tym dziale zebraliśmy wszystkie książki opisujące ten temat. Znajdziesz w nich zarówno podstawowe, jak i rozszerzone informacje, których potrzebujesz by zrozumieć czym jest efekt placebo i w jaki sposób działa na Twoje ciało oraz umysł. Poznasz wyjątkowe ćwiczenia, dzięki którym będziesz mógł samodzielnie wykorzystywać je na swoim organizmie. Dowiesz się czy placebo można przedawkować oraz jaki ma związek z medytacją lub hipnozą. Zaznajomisz się również z najnowszymi odkryciami naukowymi w dziedzinie neurobiologii, biologii czy psychologii, które pomogą Ci wyjaśnić z pozoru zawiłe mechanizmy rządzące naszym ciałem.  

Jeśli zainteresował Cię temat placebo zwróć uwagę na tagi znajdujące się pod opisem każdej książki. Doprowadzą Cię one do pozostałych produktów o tej lub zbliżonej tematyce.
Znaleziono 2 produktów
 • 38,68 zł 59,50 zł -35% 24 godziny

  Książka wyjaśnia efekt placebo łącząc najnowsze odkrycia w dziedzinie neurobiologii, biologii, psychologii, hipnozy, warunkowania behawioralnego oraz fizyki kwantowej. Autor przytacza wiele udokumentowanych historii pacjentów, którym dzięki temu zjawisku udało się cofnąć dolegliwości serca, depresję, zapalenie stawów czy objawy choroby Parkinsona. Opisuje również odwrotne przypadki, w których chorzy pogorszyli swój stan zdrowia, a nawet doprowadzili do własnej śmierci z powodu wiary w ciężką chorobę....

  38,68 zł 59,50 zł -35%
  Promocja
  24 godziny
 • 41,99 zł W magazynie

  Audiobook

    Stań się swoim własnym placebo! Jak pokazał Autor w książce pt. „Efekt placebo”, dzięki sile swojego umysłu możesz wyeliminować choroby serca, depresję, chorobę Parkinsona, a nawet nowotwór. Teraz dr Dispenza przekazuje w Twoje ręce narzędzie, które pozwoli Ci w pełni skorzystać z możliwości, jakie daje Ci umysł. Dzięki tym medytacjom przeniesiesz uwagę ze świata zewnętrznego w świat wewnętrzny. Wprowadzisz swój umysł na leczniczy poziom alfa i pozwolisz mu uwolnić się od szkodliwych przekonań i spostrzeżeń. W ten sposób posiądziesz władzę...

  41,99 zł
  W magazynie
Znaleziono 2 produktów