Kategorie

Śledź nas na facebooku

Ukryte terapie Znaleziono 14 produktów.

Wszyscy szukamy dróg do zdrowia, często nie mając świadomości, że natura już przygotowała dla nas doskonałe panacea na nękające nas dolegliwości. Rzecz w tym, że w świecie pełnym farmaceutyków zapominamy o możliwości sięgnięcia do korzeni. Dlatego też nasz sklep na nowo odkrywa przed Tobą ukryte terapie i środki, dzięki którym je bezpiecznie i skutecznie zastosujesz.

W naszej ofercie znajdziesz książki potwierdzone badaniami naukowymi, które zagwarantują Ci powrót do pełni sił i pokonanie przewlekłych chorób, takich jak: cukrzyca, depresja, rak, choroby serca, otyłość i wiele innych. Dowiesz się z nich jak wykorzystać m.in. naturalny środek przeciwzapalny i przeciwbólowy DMSO, a także jeden z najpotężniejszych leczniczych biostymulatorów, jakim jest mumio. Dzięki naszym bestsellerowym publikacjom, poznasz sekretną wiedzę na temat niezwykle skutecznego środka antywirusowego, przeciwbakteryjnego i wzmacniającego odporność MMS oraz dowiesz się, jak złagodzić zapalenia stawów i ścięgien przy pomocy terapii siarką.

Ponadto poznasz techniki świecowaniakonchowania uszu, które pozwolą Ci odzyskać równowagę w organizmie, a dzięki głębokiej terapii dźwiękiem nie tylko ukoisz swoją duszę, wyciszysz umysł, ale przywrócisz zdrowie psychiczne i fizyczne. Metoda ta jest niezwykle skuteczna i potrafi uzdrowić nawet z najcięższych chorób, jak rak czy choroba Parkinsona.

Jeśli interesują Cię konkretne książki na temat ukrytych terapii zwróć uwagę na tagi umieszczone pod opisem książki.


na stronę
Znaleziono 14 produktów
na stronę
Znaleziono 14 produktów
na stronę