Obniżona cena! fizyka zjawisk radiestezyjnych teoria i praktyka Powiększ

Fizyka zjawisk radiestezyjnych. Teoria i praktyka

010011105

Autor: Włodzimierz Łazowski

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 59,16 zł

Książka

-28%

Cena katalogowa:

79,70 zł

Nasza cena:

57,38 zł

Książka jest uwieńczeniem dwudziestoletnich badań Autora. Opisuje w niej wiele nowych zjawisk radiestezyjnych dotyczących aktywnych, często negatywnych, miejsc mocy i metody ich badania oraz budowę i działanie neutralizatorów. W przystępny sposób wyjaśnia najważniejsze zjawiska radiestezyjne i ich oddziaływanie na człowieka. Dużo uwagi poświęca również nowym, odkrytym przez siebie, aspektom fizycznym związanym z radiestezją. Łączy je z funkcjonowaniem naszej świadomości i podświadomości. Dzięki tej książce nauczysz się metod przeprowadzania badań działki budowlanej, cieków wodnych, długości fal kolorów radiestezyjnych czy siły promieniowania energii życiowej. Poznasz również technologię prawidłowego wykonywania narzędzi radiestety. Nowoczesna radiestezja w praktyce.

EAN9788373777736
ISBN978-83-7377-773-6
Rok wydania2016
Numer wydaniaI
Format17 x 24,5 cm
Ilość stron496
Oprawatwarda

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-06-27

Jedyna taka książka na rynku.

Radiestezja to moje hobby, które staram się rozwijać w miarę moich możliwości. Wreszcie pojawiła się na polskim rynku książka, która bardzo obszernie i w wielu aspektach omawia radiestezję. Mnie zafascynowała praktyczna część, zwłaszcza budowa odpromienników, czym właśnie teraz się zajmuję. Polecam tę książkę tym, którzy chcą poznać tajniki radiestezji.

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Fizyka zjawisk radiestezyjnych. Teoria i praktyka

    Fizyka zjawisk radiestezyjnych. Teoria i praktyka

    Dzięki tej książce poznasz metody przeprowadzania badań działki budowlanej, cieków wodnych, długości fal kolorów radiestezyjnych czy siły promieniowania energii życiowej.