karma coaching przerwanie kr gu przeznaczenia Powiększ

Karma coaching. Przerwanie kręgu przeznaczenia

01555183

Autor: Ursula Demarmels

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

33,40 zł

Jaki rodzaj karmy posiadasz? Poznaj odpowiedź i przejmij kontrolę nad swoim przeznaczeniem. Wszystko, co kiedykolwiek zrobiłeś, oddziałuje na Twoją teraźniejszość oraz przyszłe życie. Korzystając z porad Autorki nauczysz się wyciągać wnioski z błędów zrobionych w poprzednich wcieleniach, unicestwisz złą karmę, a w jej miejsce wykreujesz dobrą. Zrozumiesz również, dlaczego cykl ponownych narodzin będzie trwał aż do sfinalizowania tego zadania. Zaoszczędzisz sobie sporo trosk i cierpienia, budując pozytywną i życzliwą przyszłość, a jednocześnie unikając długów karmicznych. Dzięki ćwiczeniom kształtowania karmy będziesz mógł konstruktywnie podejść do własnych problemów życiowych i dojrzewać duchowo. Zostań panem swojego przeznaczenia!

EAN9788373777644
ISBN978-83-7377-764-4
Rok wydania2016
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron256
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-10-06

Autorka

Ursula Demarmels już od ponad 30 lat pracuje jako terapeutka regresji duchowej. Dotychczas towarzyszyła już ponad 4 000 ludzi podczas ich podróży do poprzedniego wcielenia. Dzięki występom w telewizji udało się jej już dotrzeć do ponad 47 milionów odbiorców. Jest pierwszą niemieckojęzyczną absolwentką Instytutu Hipnoterapii Life-Between-Lives dr. Michaela Newtona.

  Oceń 
  2016-10-05

  Pytanie

  Czy moze ktos napisac cos wiecej o autorce prosze?

   Oceń 
   2016-05-10

   Polecam

   Pojęcia złej czy dobrej karmy wydawały mi się zawsze czymś abstrakcyjnym. Myślałam sobie, że to nie fair, jeśli za coś złego trzeba odpokutować w kolejnym wcieleniu. Z drugiej strony, zostałam wychowana w duchu chrześcijaństwa, czyli od dziecka akceptowałam wizję grzechu pierworodnego. Po lekturze tej książki zrozumiałam, że praca nad karmą jest najłatwiejszym i najpewniejszym sposobem do osiągnięcia tego, co wiele osób nazywa Niebem. I ja swoją pracę już rozpoczęłam. Czas na Was!


    + więcej opini - mniej opini

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Karma coaching. Przerwanie kręgu przeznaczenia

    Karma coaching. Przerwanie kręgu przeznaczenia

    Książka zawiera porady o rodzajach karmy jakie posiadamy, dzięki którym unikniesz trosk i cierpienia, budując pozytywną przyszłość i unikając długów karmicznych.