Obniżona cena! medycyna ciala i ducha Powiększ

Medycyna ciała i ducha. Starożytna mądrość we współczesnej nauce

01558121

Autor: Alberto Villoldo

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-49%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

20,04 zł

Autor łączy postępy medyczne z praktykami związanymi z szamanizmem, tworząc medycynę leczącą ciało, umysł i duszę. Nakłania do wyjścia z pozycji biernej ofiary i stania się twórcą swego przeznaczenia i zdrowia. Dowiesz się, jak odkryć swojego wewnętrznego uzdrowiciela i dlaczego dla procesu uzdrawiania, także duchowego, tak istotny jest stan jelit. Poznasz zasady terapii skutecznego oczyszczania organizmu i unikania powszechnych toksyn. Nauczysz się cofać wskazówki zegara biologicznego i eliminować czynniki stresu wpływające na rozwój choroby. Wejrzysz w swoją duchowość i odetniesz się od przeszłości, uzdrawiając mentalne rany. Pomogą Ci w tym takie techniki uzdrawiające jak ćwiczenia oddechowe i medytacyjne. Zainwestuj w rozwój duchowy. Skorzystaj z medycyny przyszłości.

EAN9788373777354
ISBN978-83-7377-735-4
Rok wydania2015
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron276
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2015-11-18

Jak odkryć swojego wewnętrznego uzdrowiciela

Wielu lekarzy błądzi. Z jednej strony zamykają się w ciasnych klatkach swoich specjalizacji, a z drugiej wyśmiewają i podważają wszystko, co się w tych wąskich wycinkach nauki nie znajduje. Dobrze, że są wyjątki takie jak dr Villoldo, które potrafią korzystać z dobrodziejstw współczesności nie zapominając przy tym i niedocenianej wiedzy przodków. To tacy ludzie, dzięki książkom takim jak ta, mają szanse zrewolucjonizować świat nauki i sposób myślenia o naszym zdrowiu.

 • 0 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2016-05-02

Medycyna ciała i ducha

„Medycyna ciała i ducha” to dobra i łatwa w odbiorze pozycja, z którą warto się zapoznać. Świetną sprawą są wszystkie przypowieści, które opisuje autor – to właśnie z nich można czerpać wiedzę i zobaczyć wiele przykładów starożytnej mądrości. Czy informacje zawarte w tej książce faktycznie mogą być pomocne? Owszem, myślę, że jak najbardziej, a przynajmniej mogą stanowić dobry podkład i wstęp do bardziej zaawansowanych działań. Bądź co bądź były takie chwile, w których całkowicie nie zgadzałam się z autorem – chociażby w sprawach GMO i genetyki – ale jestem w stanie przymknąć na to oko. Wiem, co potrafią zrobić media i propaganda. Chociaż akurat ludzie z otwartymi umysłami nie powinni ulegać takim wpływom…

Cała recenzja: http://bookeaterreality.blogspot.com/p/parapsychologicznie-6.html


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Medycyna ciała i ducha. Starożytna mądrość we współczesnej nauce

  Medycyna ciała i ducha. Starożytna mądrość we współczesnej nauce

  W książce tej autor łączy postępy medyczne z praktykami szamańskimi tworząc medycynę leczącą ciało, umysł i duszę.