Obniżona cena! Z oto koloidalne Powiększ

Złoto koloidalne. Szlachetne panaceum

01555203

Autor: Brigitte Hamann

Wydawnictwo Vital

Heilen mit Gold: Kolloidales Gold und weitere Goldarzneien

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

44,40 zł

Nasza cena:

31,97 zł

Złoto od tysięcy lat było stosowane w medycynie chińskiej, tybetańskiej i ajurwedyjskiej. Dzięki tej książce i Ty będziesz mógł wykorzystać pradawną mądrość, która znajduje zastosowanie we współczesnej medycynie w zwalczaniu wielu problemów zdrowotnych, zarówno ciała jak i umysłu. Autorka opisuje sposoby stosowania złota na różnego rodzaju dolegliwości. Wykorzystując je zyskasz więcej energii i będziesz bardziej wydajny. Wpływa ono również na poprawę pracy serca, pobudza krążenie, wspomaga trawienie i wzmacnia układ odpornościowy. Poprawia pamięć, działa uspokajająco i obniża poziom stresu. Zwalcza bakterie i wirusy, jest pomocne przy alergiach, cukrzycy, a nawet wspiera odchudzanie. Poznasz również terapie złotem na różne typy nowotworów. Zdrowie jest bezcenne.

EAN9788365404343
ISBN978-83-65404-34-3
Rok wydania2016
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron204
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-11-16

Polecam

Dotychczas wiedziałam, że złoto jest jedynie składnikiem kremu do twarzy. Dzięki tej książce poznałam wiele innych zastosowań tego szlachetnego metalu. Wypróbowałam już go na sobie i ustąpiły wszystkie objawy alergii. Mam również wrażenie, że moja skóra wygląda na bardziej odżywioną i bez defektów, plamek czy odbarwień. Polecam wszystkim tę książkę ze względu na szerokie zastosowanie złota koloidalnego, a szczególnie jako środek przeciwalergiczny.

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Złoto koloidalne. Szlachetne panaceum

    Złoto koloidalne. Szlachetne panaceum

    Dzięki tej książce będziemy mogli wykorzystać pradawną mądrość o złocie, która znajduje zastosowanie we współczesnej medycynie w zwalczaniu wielu problemów zdrowotnych, zarówno ciała jak i umysłu.