Anielskie s owa Powiększ

Anielskie słowa. Podręcznik

01555130

Autor: Doreen Virtue

Studio Astropsychologii

Angel Words: Visual Evidence of How Words Can Be Angels in Y

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

29,20 zł

Nasza cena:

24,80 zł

Czy to możliwe, że przez Twoje słowa przemawiają anioły? Podczas nagrywania audycji radiowej, autorzy odkryli, że gdy mówią: anioł, to wykres w programie komputerowym układa się w kształt anielskich skrzydeł. Zaprezentowane w książce diagramy to namacalny dowód na to, że słowa mają wysokie i niskie wibracje, przez co kształtują i wpływają na doświadczenia życiowe, które przyciągasz. Jeżeli chcesz poprawić jakość życia, zacznij używać odpowiednich zdań, które niczym anielscy opiekunowie, wzniosą Cię ku nowym horyzontom. Wystarczy, że będziesz wykorzystywać pozytywne wyrażenia, a doświadczysz szybkich i znaczących zmian w życiu. Z każdym wypowiadanym słowem posyłasz światu strumień energii. Od Ciebie zależy jaka ona będzie!

EAN9788373774902
ISBN978-83-7377-490-2
Rok wydania2011
Numer wydaniaI
Format11.5 x 16.5
Ilość stron160
Oprawamiękka

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2011-10-13

Uwielbiam dwie książki tej autorki - "Anielskie liczby" i "Niebiańskie znaki", właśnie dzięki tym publikacjom nauczyłam się dostrzegać anioły we wszystkim co jest wokół mnie. Dlatego tę książkę kupiłam bez wahania i się nie zawiodłam. To wspaniała publikacja, która zwróciła moją uwagę na tak istotną kwestie w moim życiu, jaką jest moja mowa. Nie spodziewałam się każde negatywne zdanie, które wypowiadam oddala mnie od życia w kreatywnie przeze mnie stworzonej rzeczywistości. Cóż mogę dodać, książkę polecam miłośnikom Doreen, a jeszcze mocniej tym, którzy jej nie znają, to wielka strata nie znać publikacji tej autorki. Ja każdą kolejną kupuję w ciemno – obiecuję!;)

  • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię
Anielskie słowa. Podręcznik

Anielskie słowa. Podręcznik

Jeżeli chcesz poprawić jakość życia, zacznij używać odpowiednich zdań, które niczym anielscy opiekunowie, wzniosą Cię ku nowym horyzontom.