Obniżona cena! Podręcznik Tarota Arkana Wielkie Powiększ

(Ebook) Podręcznik Tarota Arkana Wielkie

010011208E

Autor: Sylwia Kulesza

Studio Astropsychologii

24 godziny


  Zobacz książkę 28,30 zł

  Ebook

  -15%

  Cena katalogowa:

  29,20 zł

  Nasza cena:

  24,82 zł

  Arkana Wielkie jakich nie znałeś

  Publikacja opisuje szczegółowo Arkana Wielkie czyli karty stanowiące zbiór 22 archetypowych sytuacji, postaci i ról. Każdy z nas ich doświadcza i jedynie od nas zależy, jak sobie z nimi poradzimy.

  Ułatwi Ci to opis symboliki każdej z kart, jej znaczenie wróżebne oraz aspekty pozytywne i negatywne. Szczegółowa analiza przeprowadzona przez Autorkę sprawia, że z łatwością odkryjesz, co konkretna wróżba oznacza dla Twojej miłości, finansów czy relacji rodzinnych. Dowiesz się również, że dana karta może oznaczać konkretne miejsce, wydarzenie, zawód czy prezent.

  Sekrety tarocistów ujawnione!

  Poznasz również tajemnice profesjonalnych tarocistów i dowiesz się, na co powinieneś zwrócić uwagę podczas pracy z Tarotem. Poznasz również symbolikę kolorów, historię tej niezwykłej talii i źródło skrytego w niej potencjału. Będziesz na równi zwracał uwagę na swoje odczucia, jak na znaczenie konkretnych kart.

  Bezpieczna i skuteczna wróżba!

  EAN
  ISBN978-83-8171-194-4
  Rok wydania2017
  Rozmiar ebookEPUB-4,0 MB,MOBI-9,2 MB,PDF-5,3 MB
  Format ebookEPUB,MOBI,PDF
  ZabezpieczenieWATERMARK
  Napisz opinię
  Podręcznik Tarota Arkana Wielkie

  Podręcznik Tarota Arkana Wielkie

  Tarot to przydatne narzędzie, aby w pełni zrozumieć znaczenie otrzymanego przesłania, warto skorzystać z pomocy wykwalifikowanego autorytetu. Teraz Ty również możesz skorzystać z jej doświadczenia. Bezpieczna i skuteczna wróżba!