image description Powiększ

Mowa zwierząt. Duchowe moce zwierząt

01555032

Autor: Ted Andrews

Studio Astropsychologii

Animal-Speak: The Spiritual & Magical Powers of Creatures Gr

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

59,90 zł

Nasza cena:

50,90 zł

Wzleć wyżej niż orzeł. Pomknij szybciej niż gepard. Poczuj w sobie siłę lwa. Zobacz bezmiar oceanu na skrzydłach rybitwy. Oto są Twoi zwierzęcy opiekunowie. Przez stulecia ludzkość zapomniała jednak, jak powinniśmy z nimi rozmawiać. Co więcej, jedyną reakcją, jaką jesteśmy w stanie wykazać w stosunku do większości zwierząt jest strach i agresja. Tymczasem ich nadrzędnym celem jest pomoc Tobie i uczynienie Cię szczęśliwym. Poznaj język swych zwierzęcych braci. Poznaj swojego zwierzęcego przewodnika i opiekuna. Usłysz jego rady. A przede wszystkim wznieś się ponad to, co ma Ci do zaoferowania współczesny, pełen przemocy i zawiści, świat.

Już dziś Ty również możesz zatańczyć z wilkami. I to nie byle jaki, ale swój wyjątkowy taniec… Taniec szczęścia i spełnienia.

EAN9788373773530
ISBN978-83-7377-353-0
Rok wydania2009
Numer wydaniaI
Format16,5 x 24 cm
Ilość stron440
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2013-03-09

„Jakie jest Twoje ulubione zwierzę?” – nie jedna osoba słyszała w swoim życiu takie proste pytanie. Tak to już się przyjęło, że jest ono któreś w kolejności zapoznawania się, tuż obok pytań „Ile masz lat?” czy „Jak masz na imię?”. Jednak czy ktokolwiek zadając sobie to pytanie myśli o jego głębszym znaczeniu? O tym, co ta informacja może nam powiedzieć o drugim człowieku? Dlaczego akurat najbardziej lubi kota, psa czy wiewiórkę? Tak wiem, z taką analizą było już gorzej. Ale możemy to zmienić!

Było już wróżenie z kart Tarota, z kabały, z fusów, z wosku… a teraz czas na wróżenie z natury i otaczającego nas świata!

„Mowa zwierząt. Duchowe moce zwierząt” to książka, która ma jeden główny cel – nauczenie czytelnika odczytywania znaków z otaczającego go świata. Dzięki jej lekturze mamy się dowiedzieć, w jaki sposób należy rozpoznawać i interpretować wszelkie znaki natury. Myślę, że ten cel jest do zrealizowania, pod warunkiem, że każdy czytelnik skupi się na czytaniu i nie będzie myślał o niebieskich migdałach. Czytając tę książkę uświadomiłam sobie jednak, że niesie ona w sobie jeszcze wiele innych rzeczy – uczy nas cierpliwości, medytacji, bycia lepszymi ludźmi. Tu nie chodzi tylko o to, żebyśmy znaleźli swój zwierzęcy totem i nauczyli się rozpoznawać znaki. Dzięki tej książce mamy okazję spróbować zżyć się z naturą, dzięki czemu poczujemy się wolni i bardziej szczęśliwi.

Ted Andrews dostarczył nam ogromnej dawki informacji – odnośnie rytuałów zwierzęcych, powiązań, dbania o kontakt ze swoimi zwierzęcymi opiekunami, odczytywania znaków… Wiele zwierząt zostało opisanych właśnie w tych celach, ale autor sam zaznacza, że to ma być tylko wstęp i początek do naszej dalszej pracy – zachęca nas tym i motywuje do dalszego działania, dając nam dobry start. Widoczne jest to, że autor wiele dał z siebie pisząc ten poradnik, wszystko jest znakomicie dopracowane – zero niedociągnięć. Mogłabym mu zarzucić, że nie dostałam wszystkiego, czego chciałam, bo chodzą mi po głowie różne pytania, ale sam napisał, że ta książka ma być początkiem, a nie wszystkim – dlatego nie mogę mu tego zarzucić. Może nawet powinnam mu podziękować za zmobilizowanie mnie? Wiem jedno, z pewnością nie raz wrócę do tej pozycji, ponieważ przeczytanie jej tylko jeden raz nie nauczy mnie wszystkiego od razu.

Ta pozycja jest naprawdę znakomita, pod warunkiem, że całkowicie oddamy się lekturze, bo inaczej czytanie jej ze zrozumieniem nie ma najmniejszego sensu. Tutaj każde zdanie ma znaczenie, więc nie możemy żadnego pominąć. Nawet takie biologiczne ciekawostki czy opisy mogą nam wiele dać, ponieważ jest to podstawa do zrozumienia omenów natury i mowy zwierząt. Nie ma obawy, że coś pozostanie niezrozumiane – język i styl są naprawdę bardzo przyjemne i przystępne, co sprawia, że książkę czyta się jeszcze lepiej. Zdecydowanie wzbudza zainteresowanie czytelnika i rozbudza jego ciekawość. Dodatkowo zaczynamy rozumieć, że nic nie dzieje się przypadkiem – gdy tylko pokojarzymy fakty, że spotkaliśmy jakieś zwierzę i faktycznie niosło to ze sobą to, co autor opisał, możemy być nieco zdziwieni, ale i szczęśliwi, że to naprawdę działa. Polecam każdemu, kto ma ochotę na poznanie nowej techniki magii i wróżenia. Zżyjcie się z naturą i bądźcie dzięki temu szczęśliwi!

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2009-12-18

Ociosany kawałek drewna z nadanymi mu cechami różnych zwierząt. Co to? To filmowe wyobrażenie totemu. Miał on jednak znacznie większe znaczenie, niż się komukolwiek wydaje. Indianie wierzyli bowiem, że w ten sposób nawiązują kontakt ze swymi duchowymi przewodnikami - zwierzętami. Cóż takiego zwierzę może dać człowiekowi? Szczególnie człowiekowi współczesnemu? Przede wszystkim odnowienie kontaktu z naturą. Im bardziej oddalamy się od niej w technologiczny gąszcz, tym bardziej zatracamy samych siebie stając się tak naprawdę biomaszynami, które są zaprogramowane na zaspokajanie swoich podstawowych potrzeb. Ale na nic więcej. Kolejną korzyścią z korzystania z totemów jest odnalezienie swojego osobistego zwierzęcego przewodnika i opiekuna, który zadba o to, byśmy nie popełniali błędów w codziennym życiu. Trzecią, i moim zdaniem, najważniejszą korzyścią jest jednak odkrycie swych wyjątkowych talentów i umiejętności. Nie musimy już zazdrościć Indianom ich wielkiej mądrości. Możemy bowiem sami z niej skorzystać za sprawą książki Ted'a Andrews'a. Ja już skorzystałam. I nie żałuję.


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Mowa zwierząt. Duchowe moce zwierząt

  Mowa zwierząt. Duchowe moce zwierząt

  Poznaj język swych zwierzęcych braci. Poznaj swojego zwierzęcego przewodnika i opiekuna. Usłysz jego rady.