Osho Zen Tarot Powiększ

Osho Zen Tarot

01012071

Autor: OSHO INTERNATIONAL

KOS

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Cena katalogowa:

  89,90 zł

  Nasza cena:

  77,90 zł

  Najczęściej kupowany tarot na świecie. Klasyczne karty tarota (arkana wielkie i cztery kolory arkan małych) wzbogacone o kartę Mistrza symbolizującą wyjście poza wszelkie ograniczenia.
  Do każdej karty opis i przypowieść Zen ilustrująca przesłanie karty. W podręczniku do kart podane przykładowe rozkłady ze znaczeniami kart w danych położeniach. Niepowtarzalne wzornictwo kart i powiązanie tradycyjnego tarota z rozwojem duchowym człowieka nadają Zen Tarotowi zupełnie nowy wymiar - karty mogą być używane przez każdego z nas, a teksty objaśniające ich znaczenie wprowadzą nawet początkujących w sztukę interpretacji tarota. W opracowaniu i produkcji kart, zarówno w wersji oryginalnej (angielskiej), jak i polskiej, uczestniczyły wyłącznie osoby praktykujące medytację i znające wewnętrzne przesłanie mistycznych treści zawartych w kartach - nadaje to kartom głębię niespotykaną w innych taliach tarota.
  EAN2039080000004
  ISBN83-86757-72-8
  Rok wydania2003
  Format18 x 12
  Ilość stron192
  Oprawamiękka

  Patronat medialny

  Napisz opinię
  Osho Zen Tarot

  Osho Zen Tarot

  Niepowtarzalne wzornictwo kart i powiązanie tradycyjnego tarota z rozwojem duchowym człowieka nadają Zen Tarotowi zupełnie nowy wymiar