Mandale A. Gorzkowska

03555077

Autor: Anna Gorzkowska

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

69,40 zł

Nasza cena:

49,97 zł

Zastanawiasz się jak mandale mogą wpłynąć na Twoje życie? Przekonasz się o tym pracując z niezwykłymi kartami, z których każda przedstawia wizerunek, pięknej, kolorowej, ręcznie malowanej, autorskiej mandali. Z każdej karty emanuje moc, siła i niezwykła energia, która może zmienić Ciebie i Twoje życie. Piękno, harmonia, odprężenie, równowaga, uzdrowienie, spokój, koncentracja? To, a nawet więcej dostaniesz dzięki pracy z mandalami. Dzięki nim wpłyniesz na swoje życie osobiste, sprawy zawodowe, rozwiążesz dręczące Cię problemy. Karty będą dla Ciebie drogowskazem na drodze do celu. Zastanawiasz się jak z nimi pracować? To proste! Możesz medytować, robić rozkłady kart, które odpowiedzą na nurtujące Cię pytania lub nosić jedną z nich przy sobie, jako talizman na każdy dzień. W komplecie z kartami książka - instrukcja, z której poznasz historię mandali, znajdziesz szczegółowe opisy każdej karty oraz sposoby pracy z nimi. Dodatkowo opisane są korelacje poszczególnej mandali ze znakami zodiaku, domami horoskopowymi, czakrami, itp. Masz prawo do lepszego życia, a Twoją szansą są te niezwykłe karty - wykorzystaj ich energię i wejdź na nową drogę ku samopoznaniu.

EAN
ISBN978-83-7377-381-3
Format11.5 x 16
Oprawamiękka

Opinie

Oceń 
2009-12-07

Karty z mandalami to przepiękne i bardzo "energetyczne" karty. W dołączonej książce znajduje się bardzo rzetelne opracowanie. Opisana jest każda z kart, dodatkowo opisane są też korelacje poszczególnej mandali ze znakami zodiaku, domami horoskopowymi, czakrami, itp. Wszystkie te aspekty są przydatne do pracy z kartami. Ponadto zachwyca piękno tych kart. Samo patrzenie na nie dostarcza wielu przyjemności i wprowadza do życia radość, spokój i harmonię. Cieszę się, że taka publikacja jest dostępna i polecam wszystkim, tym którzy nigdy nie pracowali z mandalą, a szukają swojej drogi, tym którzy znają mandale i pragną z nimi pracować i wiedzą, że dzięki nim mogą wpłynąć na swój los.

  • 2 z 3 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię
Mandale A. Gorzkowska

Mandale A. Gorzkowska

Zestaw składający się z książki, oraz kart przedstawiających wizerunki pięknych, kolorowych, ręcznie malowanych mandali.