Kocham Podlasie Powiększ

Kocham Podlasie

01001869

Autor: Adam Falkowski

INSTYTUT WYDAWNICZY KREATOR

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

39,90 zł

Nasza cena:

33,90 zł

Podlasie niejedno ma imię. To naturalne piękno krajobrazu, w którym przetrwały odrębności kulturowe, wsie nie zamieniły się w sypialnie miast. Wpisane w geny, wyśpiewane, wymodlone, wymarzone. Tak właśnie prezentowane przez obiecującego fotografa młodego pokolenia - Adama Falkowskiego.
Dzięki jego cudnym zdjęciom zamieszczonym w albumie, możesz zachwycać się pięknem przyrody Podlasia, cieszyć się z bogactwa cerkwi, kościołów, meczetów i synagog. Możesz uczestniczyć w wielu świętach, m.in. prawosławnym Święcie Chrztu Pańskiego i katolickim Bożym Ciele. Poznać wiele sanktuariów, świętych źródełek, miejsc przyciągających pielgrzymów. Odwiedzić „prawosławną Częstochowę” – Grabarkę.
Przenieś się w świat magii Podlasia i pokochaj te strony.
EAN9788373440630
ISBN978-83-7344-063-0
Oprawatwarda

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2013-07-15

Dzięki temu albumowi na nowo odkryłam wiele ciekawych miejsc Podlasia. Od lat mieszkam na tej Ziemi i wstyd się przyznać, ale o istnieniu niektórych miejscowości nawet nie słyszałam. Zdjęcia są przepiękne, kolorowe, zróżnicowane, uchwycone o różnej porze roku - po prostu cudne. Nie dziwię się autorowi, że kocha Podlasie. Ja dzięki niemu również je pokochałam. Zapraszam na Podlasie. Przenieś się w świat magii Podlasia i tak jak autor pokochaj te strony.

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Kocham Podlasie

    Kocham Podlasie

    Dzięki wspaniałym fotografiom prezentowanym w albumie przeniesiesz się w świat magii Podlasia i pokochasz te strony.