Biała szałwia SALVIA BLANCA (pęk 10,5 cm / 25-30g)

17204107

Native California White Sage

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  29,00 zł

  Biała szałwia (pęczek) kadzidło oczyszczające (White Sage / SALVIA BLANCA)

  BIAŁA SZAŁWIA (Salvia blanca, Salvia apiana, White sage) to naturalne kadzidło znane i cenione na całym świecie. Przez stulecia stosowane między innymi przez Indian Ameryki Północnej. Poza oczywistymi walorami zapachowymi wierzy się też w jego liczne własności duchowe. Podczas palenia wydziela niezwykle przyjemny, naturalny i unikalny ziołowy zapach.
  Forma kadzidła:
  pęk o długości ok. 10,5 cm
  Waga netto:
  25-30 g
  Kraj pochodzenia:
  USA
  Uwaga:
  Podczas palenia szałwii, należy zachować szczególną ostrożność, zawsze należy to robić nad żaro/ognio-odpornym naczyniem (np. metalowa miseczka, duża muszla, kominek z kamienia itp.) i w żadnym wypadku nie pozostawiać palącego się zioła bez opieki.
  Produkt aromatyczny, do użytku zewnętrznego!

  Informacje ogólne:
  • Kalifornijska biała szałwia (znana też jako szałwia ceremonialna lub Indiańska) to wyjątkowa roślina aromatyczna. Podpalona, tli się i wydziela niezwykle aromatyczny zapach. Biała szałwia posiada piękne białe liście, stąd jej nazwa. Od wieków stosowana przez Indian przy wszelkich ceremoniach, m.in. w szałasie potów, przy odganianiu złych mocy. Salvia apiana nadaje pomieszczeniom mistyczny aromat duchowych poszukiwań.
  • Oferowana przez nasz biała szałwia pochodzi z ostatniej w Ameryce Północnej ekologicznej uprawy, z naturalnych siedlisk Salvia Apiana położonych w górach Arizony - charakteryzuje się czystym i pięknym zapachem.
  • Roślina posiada nie tylko walory zapachowe, lecz także uzdrawiające. Rdzenni amerykanie leczyli szałwią kaszel, przeziębienia oraz dodawali do kąpieli leczniczych. Dym z liści szałwii służył do odkażania domów oraz oczyszczania powietrza. Biała szałwia stosowana jest także do okadzania mieszkań, domów, miejsc pracy. Idealnie oczyszcza przestrzeń, uwalnia od złych mocy, złych uczuć i niekorzystnych wpływów z zewnątrz. Jest również bakteriobójcza. Salvia apiana nadaje pomieszczeniom mistyczny aromat duchowych poszukiwań.
  • Biała szałwia idealnie oczyszcza przestrzeń, uwalnia od złych mocy, złych uczuć i niekorzystnych wpływów z zewnątrz. Jest jednym z podstawowych ziół w uzdrawianiu. Biała szałwia jest używana w rytuałach przyciągających dostatek. Pomaga osiągnąć długowieczność. Indiańska szałwia noszona w purpurowym woreczku pomaga zyskać mądrość.
  EAN8435131209480

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Biała szałwia SALVIA BLANCA (pęk 10,5 cm / 25-30g)

  Biała szałwia SALVIA BLANCA (pęk 10,5 cm / 25-30g)