Kwantowy prze om Powiększ

Kwantowy przełom. Rewolucja w uzdrawianiu

01555166

Autor: Richard Gordon Chris Duffield Vickie Wickhorst

Studio Astropsychologii

Quantum-Touch 2.0 - The New Human. Discovering and Becoming

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

33,40 zł

Dotyk kwantowy to metoda uzdrawiania za pomocą energii. Dzięki niemu organizm szybciej zdrowieje z wielu poważnych dolegliwości – nawet z tych uznanych przez medycynę jako nieuleczalne lub ciężkie do wyleczenia. Richard Gordon jest jednym z pionierów uzdrawiania energią poprzez dotyk. Posiada 40-letnie doświadczenie w tej dziedzinie. Autor bestselleru Kwantowe uzdrawianie. Od medycyny do cudów. Dzięki zawartym w książce ćwiczeniom szybko i bez trudu zaczniesz stosować utracone, zagubione i nieznane zdolności uzdrawiania. Te umiejętności pozwolą Ci dokonywać rzeczy, które współczesna nauka uznaje za niemożliwe. Nauczysz się wpływać na fizyczny świat, przyspieszysz proces uzdrawiania, zaczniesz działać poza czasoprzestrzenią. Przekonaj się o niezwykłej sile kwantowego uzdrawiania.

EAN9788373776548
ISBN978-83-7377-654-8
Rok wydania2014
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron334
Oprawamiękka

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2015-07-26

Kwantowy Przełom

Cudowna książka podsumowanie wcześniejszych jego książek.Bardzo polecam ludziom chcącym pomagać innym energią .:)

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2014-07-03

Medycyna przyszłości.

Autorzy porównują człowieka do systemu operacyjnego, który wymaga co pewien czas uaktualnień, by jego funkcje działały szybciej, sprawniej i efektywniej. Techniki zawarte w książce to właśnie nowe dane, które wdrożone, poszerzają nasze doświadczenia, zdolności i możliwości. Z nowym programem będziemy mogli wpływać na materię i wykorzystać go do dokonywania rzeczy, które do tej pory uznawaliśmy za niemożliwe.

Książka jest nie tylko ucztą dla umysłu, lecz także dla oczu. Treść uzupełniona jest delikatnymi elementami graficznymi, wyraźnymi rysunkami, schematami, cytatami, tabelkami. Do czytania zachęca przystępny styl pisania, który pozwala zrozumieć trudne zagadnienia naukowe, funkcjonowanie mózgu czy biologię naszego ciała. Uważam, że uzdrawianie poprzez dotyk kwantowy to medycyna przyszłości, w której obecne, tradycyjne podejście do pacjenta zostanie zastąpione nowymi możliwościami. Świat przyszłości to przede wszystkim skierowanie się na miłość i współczucie. Ćwicząc i rozwijając swoje zdolności, możemy stać się kimś, kto żyje i działa na głębszym i rozleglejszym poziomie rzeczywistości, dającym większe spełnienie.

Recenzja pochodzi z mojego bloga: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/07/102-kwantowy-przeom.html

  Oceń 
  2014-04-18

  Rewolucja w uzdrawiamiu

  Ta przełomowa książka zawiera opis pięknej i zarazem prostej techniki, dzięki której ludzie naprawdę wracają do zdrowia. Kwantowy przełom. Rewolucja w uzdrawianiu dostarcza czytelnikom bezcennych informacji dotyczących naszych naturalnych zdolności i mocy, i to właśnie teraz, gdy ludzkość najbardziej tego potrzebuje. To najprostsza technika, której nauczyć się może każdy dzięki tej książce. Sprawia to, że wizja przyszłości Richarda może się urzeczywistnić. Jeśli tę uzdrawiającą energię praktykować się będzie na całym świecie, ludzie zaczną żyć w zdrowiu i harmonii.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Kwantowy przełom. Rewolucja w uzdrawianiu

   Kwantowy przełom. Rewolucja w uzdrawianiu

   Dotyk kwantowy to metoda uzdrawiania za pomocą energii.