Obniżona cena! kregarstwo dla kazdego Powiększ

Kręgarstwo dla każdego

01001471

Autor: Mirosław Winczewski

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

39,90 zł

Nasza cena:

28,73 zł

Alternatywne sposoby pomocy, przedstawione w niniejszej książce, nie zmierzają również do trzymania kogokolwiek z daleka od lekarzy, leków i zabiegów operacyjnych, wówczas gdy ich zastosowanie jest niezbędne. Książka opisuje w jaki sposób przeciążenia kręgosłupa są sygnalizowane przez ciało, jak osłabiają cały organizm i jak możemy je niwelować oraz im zapobiegać. Publikacja zawiera szereg praktycznych ćwiczeń, a także wskazania profilaktyczne. Bardzo przystępny język oraz mnóstwo zdjęć i rysunków ułatwiają zastosowanie wskazówek Autora we własnym życiu. Tym samym jest to świetna lektura zarówno dla osób zajmujących się masażem zawodowo, stosujących shiatsu, akupresurę, pracujących z energiami, czy wsyzstkich zainteresowanych swoim zdrowiem.
EAN9788373772465
ISBN978-83-7377-246-5
Rok wydania2006
Numer wydaniaII
Format16,5 x 24 cm
Ilość stron256
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2006-11-07

Zaskakująca! Na pierwszy rzut oka wydawała się być książką medyczną jednak okazała się być doskonałym poradnikiem dla laika. Napisana zadziwiająco przystępnie dla nie-lekarza. Czyta się ją niemal jak powieść, której głównym bohaterem jest zdrowie. To, co najważniejsze dla mnie z tej książki to zwrócenie uwagi na swój kręgosłup, uświadomienie sobie faktu z posiadania tak ważnego organu. Zachwyciły mnie również podane ćwiczenia profilaktyczne do samodzielnego stosowania umieszczone na końcu książki. To nie żadne czary, to możliwość codziennej, świadomej dbałości o siebie, o swoje zdrowie.

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Kręgarstwo dla każdego

  Kręgarstwo dla każdego

  Dowiedz się w jaki sposób przeciążenia kręgosłupa są sygnalizowane, jak osłabiają cały organizm i jak możemy im zapobiegać.

  TAGI: