Witamina C 100% czystości proszek 454g Swanson Powiększ

Witamina C 100% czystości proszek 454g Swanson

23175353

SWANSON

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Nasza cena:

70,00 zł

Badania dowodzą, że 100% Pure Vitamin C Powder jest jedną z najlepszych form witaminy C dostępnych na rynku. Witamina C w proszku to 100% kwas askorbinowy - postać witaminy C, czyli jedynie dobrze wchłanialna postać witaminy C. Tania witamina C od Swanson USA to gwarantowana czystość farmaceutyczna.Skład:
Witamina C (Kwas L-Askorbinowy)
 
Sposób użycia:
Jedna miarka dziennie wymieszana z wodą lub ulubionym napojem.
 
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
 
Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.
 
Przechowywanie:
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Opakowanie:
454g

Data ważności - MFG Date:
W związku z nowymi zasadami GMP (Dobra Praktyka Wytwarzania) firma Swanson Health Products zmieniła oznaczanie swoich produktów w zakresie daty przydatności do spożycia.

Przy kodzie paskowym lub pod butelką szklaną występuje wyrażenie "Mfg date" - co oznacza datę produkcji.

Wszystkie produkty mają dwa 2 lata ważności od daty produkcji, natomiast niektóre probiotyki jeden (1) rok. Jeśli na produkcie znajduje się "Mfg date 10/15" to produkt zachowuje swoją ważność do 10/2017.

Informacje o producencie:
Firma Swanson Health Products została założona w 1969 roku, jako wynik marzenia jednego człowieka o obdarowaniu całego świata dobrym zdrowiem. Do dzisiaj Firma kontynuując to marzenie, dociera do milionów ludzi świadomych swojego zdrowia w Stanach Zjednoczonych oraz na całym świecie.

Swanson Health Products jest dumne ze swoich produktów i robi wszystko aby klienci byli w pełni zadowoleni. Te działania są czynione od początku istnienia firmy i przyniosły jej wiele splendoru oraz rzesze stałych, powracających klientów.

Firma Swanson Health Products stara się aby:
Cena produktu była możliwie najniższa.
Czystość i Skuteczność była na jak najwyższym poziomie. Od kiedy firma szczyci się certyfikatem Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) składniki są testowane na różnych etapach całego procesu produkcji w celu sprawdzenia czystości i mocy a gotowe produkty są badane przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że, to co na etykiecie to jest w produkcie.

EAN 2017660084361

Polecamy również

W pakiecie taniej

Napisz opinię

 Witamina C 100% czystości proszek 454g Swanson

Witamina C 100% czystości proszek 454g Swanson

Badania dowodzą, że 100% Pure Vitamin C Powder jest jedną z najlepszych form witaminy C dostępnych na rynku.