Zdrowie w 7 dni. Sukces terapii witaminą D Powiększ

Zdrowie w 7 dni. Sukces terapii witaminą D

01555129

Autor: dr Raimund von Helden

Wydawnictwo Vital

Gesund in sieben Tagen: Erfolge mit der Vitamin-D-Therapie

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie

Ocena 

Cena katalogowa:

29,20 zł

Nasza cena:

24,80 zł

Witamina D odpowiada nie tylko za odpowiedni stan kośćca w organizmie. Dzięki jej prawidłowej suplementacji możesz pozbyć się wielu dolegliwości, takich jak alergie pokarmowe lub na sierść zwierząt, migreny, zawroty głowy, zaburzenia słuchu czy chroniczne bóle pleców. Przed zastosowaniem odpowiedniej terapii witaminą D, sprawdź, czy faktycznie masz jej niedobór w organizmie. Pomoże Ci w tym książka „Zdrowie w 7 dni”. Znajdziesz w niej symptomy braku witaminy i wynikające z nich typowe dolegliwości. Samodzielnie ustalisz, czy problem dotyczy również Ciebie. Poznasz różnice pomiędzy normalnym, naturalnym i optymalnym poziomem witaminy D. Określisz też, który z nich posiadasz i dowiesz się, jaka jest zawartość tej witaminy w konkretnym pożywieniu. Dobierzesz odpowiednią dla siebie terapię witaminą D i pozytywnie wpłyniesz na stan swojego zdrowia.

Dodatkowo poznasz prawdziwe przypadki osób, którym pomogła terapia „witaminą słońca”, napotkane przez autora w trakcie jego praktyki lekarskiej.

Witamina nie tylko ze słońca.

EAN9788364278143
ISBN978-83-64278-14-3
Rok wydania2014
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-03-27

Jak samodzielnie uzupełnić witaminę D w organizmie

Od kilku miesięcy czuję stawy. A jak już coś zaczynam czuć, to znaczy, że niedługo będę odczuwała ból. Mój lekarz na szczęście zastosował kurację witaminą D. Nigdy nie sądziłam, że jedna witamina może tyle zdziałać. Już nie skupiam się na kolanach czy łokciach. Pozbyłam się również ciągłego uczucia zmęczenia. To również zasługa tej witaminy. Z ciekawości kupiłam tę książkę i polecam ją wszystkim, którzy zaczynają czuć ból jakiejś części ciała. Ta terapia jest prosta i skuteczna.

  Oceń 
  2014-03-27

  Niedoceniana witamina.

  Witamina D jest kojarzona z długowiecznością, ponieważ chroni nasz organizm przed powstawaniem wielu przewlekłych chorób. Ma wpływ na metabolizm kości, układ nerwowy, system immunologiczny, mięśniowy a także na długość naszego życia. Dlatego ważne jest by utrzymać jej właściwy poziom. To niełatwe zadanie, gdyż trudno ją uzyskać z pożywienia a główne jej źródło – słońce jest w naszym klimacie w niewystarczającej ilości. Alergie, bóle głowy, złe samopoczucie, skurcze mięśni, bezsenność, nadciśnienie, cukrzyca, osteoporoza czy rak są przypisywane różnym czynnikom. Diagnozy i leczenie nie obejmują badań na poziom witaminy D, której poświęca się mało uwagi. Książka jest napisana z punktu widzenia lekarza i rynku niemieckiego, zwłaszcza jeśli chodzi o specyfiki medyczne i statystyki, lecz problem dotyczy także Polski, gdyż żyjemy w podobnej strefie klimatycznej. Nie jest ona zbiorem przepisów ani receptur czy diet lecz publikacją, która uzmysławia rolę jaką pełni witamina D w utrzymaniu dobrego zdrowia.

  Recenzja pochodzi z mojego bloga, gdzie znajduje się w całości: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/03/80-zdrowie-w-7-dni.html


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Zdrowie w 7 dni. Sukces terapii witaminą D

   Zdrowie w 7 dni. Sukces terapii witaminą D

   W książce prezentuje 7-dniową kurację, która pomoże Ci samodzielnie uzupełnić witaminę D.

   Brak tej pozycji na stanie.

   Specjalnie dla Ciebie proponujemy: