Obniżona cena! Trawa Jęczmienna & Pszeniczna BIO (140 kapsułek x 500 mg)  Rainforest Foods Powiększ
EAN

Trawa Jęczmienna & Pszeniczna BIO (140 kapsułek x 500 mg) Rainforest Foods

23244074

Rainforest Foods

24 godziny + czas dostawy

Trawa Jęczmienna & Pszeniczna BIO (140 kapsułek x 500 mg)  Rainforest Foods

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 80 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

85,00 zł

Oszczędzasz:

4,25 zł

Cena internetowa:

80,75 zł

-5%

85,00 zł

Opis

GB-ORG-05Pomimo, iż ziarna jęczmienia i pszenicy były uprawiane od stuleci, dopiero na początku XX wieku odkryto niesamowite właściwości młodych liści traw. Posiadają one podobny profil odżywczy. Młode trawy jęczmienia i pszenicy to skarbnica chlorofilu, aminokwasów, witamin, minerałów i enzymów. Zarówno trawa jęczmienna jak i pszeniczna są niesamowitym źródłem chlorofilu, który odkwasza organizm, usuwa toksyny oraz zawiera magnez - pierwiastek niezbędny do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Są źródłem białka i witamin w szczególności z grupy B. Obydwie trawy dostarczają również składników mineralnych, co jest szczególnie ważne w dzisiejszych czasach, gdy spożywamy dużo przetworzonej żywności.

Aby rozwiązać dylemat wielu ludzi zastanawiających się jaką trawę wybrać: jęczmienną czy pszeniczną firma Rainforest Foods połączyła je w równych proporcjach w jednej kapsułce.

Teraz wszystkie zalety obu traw w jednej kapsułce!

Zalecana dzienna dawka: do 6 kapsułek popijając wodą, najlepiej 30 minut przed posiłkiem.

Zawartość: 140 kapsułek

Skład: Sproszkowana Trawa Jęczmienna ( Hordeum vulgare) 250 mg, Sproszkowana Trawa Pszeniczna (Triticum aestrivum) 250 mg, wegetariańska kapsułka (Hydroksypropylometyloceluloza)

Uwagi:
Stosowanie w trakcie ciąży i w okresie karmienia piersią oraz przez osoby przyjmujących leki tylko po konsultacji z lekarzem.
Odpowiedni dla Wegetarian i Wegan.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.
Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przechowywać z dala od bezpośredniego promieniowania słonecznego w temperaturze poniżej 300C

Informacje dodatkowe :
Młody jęczmień jest naturalnym źródłem błonnika, którego duża zawartość, jak i szerokie właściwości oczyszczające - czynią ten produkt idealnym do wspomagania odchudzania. Trawa jęczmienna poza tym, że doskonale oczyszcza jelita to również dostarcza wiele białek, witamin i minerałów, co jest niezwykle ważne przy stosowaniu diety odchudzającej. Składniki zawarte w trawie jęczmiennej mają także bardzo mocne działanie antyoksydacyjne.

Proces produkcji:
Młoda Trawa Jęczmienna i Pszeniczna firmy Rainforest Foods pochodzą z gospodarstwa ekologicznego w Canterbury w Nowej Zelandii. Cały proces produkcji przebiega wg standardów ekologicznych w sposób gwarantujący zachowanie jak najwyższej jakości. Trawy zbierane są zanim osiągną wysokość 30cm. Proces suszenia trwa od 20 do 25 minut. W międzyczasie pobierane są próbki w celu testów kontroli jakości. Po wysuszeniu następuje proces mielenia, aby otrzymać w pierwszym etapie cząstki wielkości 150-200 mikrometrów, a w następnym 50 mikrometrów.

Trawa Jęczmienna & Pszeniczna BIO firmy Rainforest Foods posiadaja również ekologiczny certyfikat Soil Association, co gwarantuje, że produkt sprzedawany jako ekologiczny rzeczywiście takim jest. Jedyną gwarancją, że klient rzeczywiście kupuje produkt ekologiczny jest certyfikat ekologiczny danego kraju i obowiązkowe logo UE w postaci zielonego liścia (dotyczy produktów spożywczych, w tym suplementów diety). Ponadto wszystkie produkty certyfikowane ekologicznie muszą posiadać kod certyfikacji na opakowaniu. Dla firm brytyjskich takich jak Rainforest Foods ma to format GB-ORG-05. Jeśli taki kod nie jest obecny na opakowaniu-produkt nie jest ekologiczny.

Certyfikat ekologiczny jest gwarancją ,że produkt nie jest skażony resztkami pestycydów, środków owadobójczych czy chwastobójczych. W trosce o swoje zdrowie warto wybierać produkty z certyfikatem ekologicznym.

Rainforest Foods to firma pochodząca z Wielkiej Brytanii dostarczająca najwyższej jakości suplementy diety i tzw. super żywność (superfoods) w wygodnych do zażycia postaciach: tabletek, kapsułek oraz proszku.
Wszystkie produkty posiadają certyfikat ekologiczny i są odpowiednie dla Wegan i Wegetarian.
 Produkty Rainforest Foods są 100% czyste, wolne od wszelkich wypełniaczy i dodatków.
Rainforest Foods wybiera do współpracy najbardziej odpowiedzialnych dostawców. Współpracuje i wspiera projekty społeczne i środowiskowe w rejonach tropikalnych na całym świecie (członek Rainforest Concern).

Polecamy również

Opinie

Napisz opinię

Trawa Jęczmienna & Pszeniczna BIO (140 kapsułek x 500 mg)  Rainforest Foods

Trawa Jęczmienna & Pszeniczna BIO (140 kapsułek x 500 mg) Rainforest Foods

Trawa Jęczmienna & Pszeniczna BIO (140 kapsułek x 500 mg)  Rainforest Foods

W pakiecie taniej