Świeca z wosku - biała 10 cm x 1,8 cm Powiększ

Świeca z wosku - biała 10 cm x 1,8 cm

18160019

DRIM P.W.

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  7,00 zł

  Świeca biała

  Robiona ręcznie świeca z wosku naturalnego (pszczelego) o wysokiej wibracji, przeznaczona do rytuałów.
  Znaczenie
  koloru:
  Odnowa, oczyszczenie, pomoc w sferze psychicznej, pomoc w rozpoczynaniu nowych działań, rozpraszanie złych mocy, podnoszenie wibracji, wewnętrzny spokój, harmonia. Biala świeca niweluje negatywne energie.Biały zawiera w sobie wszystkie kolory.
  Białą świecą możemy zastąpić inną, brakującą do rytuału świecę.
  Rytuał:
  Białe świece wypala się szczególnie w trakcie rytuałów oczyszczających i ochronnych. Jeśli wybierasz jedną świecę, by mieć ją pod ręką dla celów magicznych, wybierz białą.
  Biały zawiera w sobie wszelkie kolory.  Jest to kolor Księżyca i Merkurego, tzn. zmian i pomogą nam oczyścić naszą  aurę, dodając mu energii.
  Przed użyciem, napełnij ją mocą osobistą, a posłuży wszystkim dobrym celom.
  Czakra:
  Czakra Korony
  Wielkość:
  10 x 1,8 cm
  Surowiec:
  Naturalny wosk pszczeli o wysokiej wibracji, barwiony w masie.
  Czas spalania:
  ok. 4,5 godziny
  Uwaga:
  Podczas palenia świec należy zachować szczególną ostrożność. Świecę umieszczamy w świeczniku szklanym, porcelanowym lub metalowym. Dobrze jest użyc również szklanej lub kamiennej podstawki i w żadnym wypadku nie pozostawiać palącej się świecy bez opieki.

  Informacje ogólne:
  Światło świec od stuleci towarzyszyło różnego rodzaju obrzędom, a świece z naturalnego wosku pszczelego używano podczas ważnych wydarzeń i przypisywano im magiczne znaczenie. Świece wykorzystywano do rytuałów wierząc, że potrafią wzmacniać modlitwy, wspierać intencje lub też w sposób symboliczny wskazywać drogę, jaką należy obrać w życiu.
  Świece z naturalnego wosku są najbardziej poszukiwane i cenione ze względu na swoje właściwości energetyczne. Są także popularne ze względu na swoje walory estetyczne oraz to, że ich światło potrafi wytworzyć w pomieszczeniu wyjątkowy klimat.
  Te najsilniejsze i wysokoenergetyczne wykonane są z naturalnego wosku (pszczelego, sojowego lub palmowego) i naturalnie barwione. Zazwyczaj są niewielkich rozmiarów.
  Warto pamiętać, że najsilniejsze efekty dają zabiegi robione w Pełnie i Nowie Księżyca.
  Gdy Księżyca przybywa warto skupić się na tym, co ma wzrastać – to dobry czas na odżywianie, regenerację, napełnianie Miłością, Dobrem, Obfitością, Witalnością, zdrowymi wzorcami, itd.  
  Gdy Księżyca ubywa, wszystko szybciej i łatwiej jest oczyszczać, usuwać, opróżniać oraz niwelować i odcinać.
  EAN2010000009826

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Świeca z wosku - biała 10 cm x 1,8 cm

  Świeca z wosku - biała 10 cm x 1,8 cm

  Biała świeca z naturalnego wosku pszczelego zniszczy negatywną energię oraz ochroni przed nią.