• Twój czas na rozwój

  • Darmowa dostawa

Lista produktów wg dostawcy Kałuska Ewa

kaluska1.jpg EWA LALITA J. KAŁUSKA - ur. 1957 r. w Łodzi z wykształcenia filozof. Choć z pochodzenia łodzianka, zapuściła korzenie w Wielkopolsce, gdzie od wielu lat mieszka i pracuje. Jest absolwentką 3 -letniego Studium Psychotronicznego Doradztwa Życiowego w Łodzi, które istniało przy Chironie - Towarzystwie Rozwoju Wiedzy Niekonwencjonalnej w powiązaniu z Nauką Współczesną. Tam też została wprowadzona w arkana wielu nieinwazyjnych metod poznawania człowieka. Szkoliła się między innymi pod przewodnictwem H. Wildy-Kowalskiej (numerologia, regres), L. Weresa i J. Gronerta (astrologia), dr K. Szepczyńskiej (ziołolecznictwo), dr Z. Samrardżijewy (tarot), P. Portalewskiego (radiestezja), Onoszki (prawa przyrody), L. Stefańskiego (techniki doskonalenia umysłu, techniki mantyczne). Odbyła także liczne szkolenia w Centrum Psychologiczno-Terapeutycznym w Łodzi, biorąc udział w warsztatach psychologicznych w zakresie: "Psychosomatyki", "Strategii powodzenia i sukcesu", "Regresu Niehipnotycznego". Posiada II stopień Reiki. Jest także regreserem sesji indywidualnych według metody Regresingu Niehipnotycznego L. Żądło.
kaluska2.jpg

Autorka i prowadząca internetowe kursy on-line: "Lekkość i Światło w Tobie - oczyszczanie organizmu" oraz "Antyodchudzanie". Jest współzałożycielką, a obecnie samodzielnie prowadzi internetowy portal www.cudownyportal.pl - jeden z pierwszych w naszym kraju, jeśli chodzi o obszar szeroko rozumianej ekologii, poprawy jakości życia, samopoznania, samodoskonalenia. Jest także właścicielką internetowego sklepu www.spaceshop.pl specjalizującego się w propagowaniu zdrowego, naturalnego i radosnego stylu życia. Od wielu lat organizuje w Poznaniu weekendowe Warsztaty Radości Życia, Regresingu, a także Ustawień Systemowych. Prowadzi indywidualne sesje regresingowe, relaksacyjne, medytacyjne, twórczej wyobraźni oraz konsultacje dotyczące odchudzania, oczyszczania organizmu. Od lat propaguje, organizuje, a czasami prowadzi letnie i zimowe wyjazdowe Warsztaty Poprawy Jakości Życia, najczęściej w obszarze regresingu niehipnotycznego, arteterapii, pracy z naturalnymi technikami i metodami w poszerzaniu świadomości. Dużą wagę przywiązuje do szeroko pojętego zdrowego stylu życia, polegającego na dbaniu i opiekowaniu się zarówno sobą, jak i otaczającym nas środowiskiem. Te zainteresowania jak i wieloletnie doświadczenia zainspirowały ją do napisania książki "Świadome odżywianie, czyli pierwszy krok ku zmianie" wydanej przez Studio Astropsychologii. Tak jak noblista Linus Pauling jest przekonana, iż: "Właściwe odżywianie będzie medycyną jutra". Najczęściej publikuje na www.cudownyportal.pl.


kaluska3.jpg kaluska4.jpg

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Indeks: 01556234

Marka: Studio Astropsychologii

Egz. ekspozycyjny - Świadome odżywianie

Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy. Propozycja przedstawiona w tej książce, ukazuje że zmiana chociażby jednego Twojego nawyku żywieniowego, może w pozytywny sposób wpłynąć na wiele poziomów Twojej egzystencji.Ta ksiażka jest przesłaniem i nową propozycją, bardziej świadomego stylu życia, opartego między innymi na uważnym, a...

Cena 12,45 zł Cena podstawowa 24,90 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku