Coprinus 50% ekstrakt 400mg (90 tabletek) Hanoju Powiększ
EAN 0

Coprinus 50% ekstrakt 400mg (90 tabletek) Hanoju

23223006

HANOJU Deutschland GmbH

7 dni + czas dostawy

Suplement diety zawierający w jednej tabletce 400mg ekstraktu z grzyba Coprinus comatus standaryzowany na wysoką 50% zawartość polisacharydów.

Więcej informacji

7 dni

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 97 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

99,00 zł

Oszczędzasz:

1,10 zł

Cena internetowa:

97,90 zł

Opis

Coprinus (Coprinus comatus)  reguluje poziomu cukru we krwi co sprawiło, że jest wykorzystywany w leczeniu objawów chorób wieńcowych na tle cukrzycowym. Skutecznie zapobiega stanom zapalny oraz zmniejsza poczucie bezsenności, suchości języka i bólów towarzyszących cukrzycy. Potrafi skutecznie obniżyć poziom cukru we krwi.

Kategoria suplementu: Witalność
Dzienna porcja: Zalecane 3 tabletki
Skład dziennej porcji: 1200 mg ekstraktu z grzyba Coprinus comatus
120 mg skrobia ziemniaczana - substancja rozsadzająca
30 mg stearynian magnezu - substancja przeciwzbrylająca
Sposób użycia: 3 tabletki dziennie popijając dużą ilością wody, najlepiej spożyć pół godziny przed posiłkiem.
Zawartość netto: 90 tabletek po 450 mg = 40,50g
Uwagi: Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.
Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Producent: HANOJU Deutschland GmbH
Informacje ogólne:
Coprinus, czernidłak kołpakowaty (Coprinus comatus)

Coprinus jest gatunkiem powszechnie uprawianego grzyba jadalnego, którego można spotkać  w umiarkowanym klimacie terenów Europy i Ameryki Północnej. Wzrost grzyba obserwuje się od wiosny do jesieni. Coprinus składa się z cylindrycznego człona wyrastającego z ziemi, na którym znajduje się kapelusz z widocznymi blaszkami, co pozwala na odróżnienie go od czernidłaka pospolitego, który w połączeniu z alkoholem jest trujący. Ponadto, czernidłak kołpakowaty charakteryzuje się białym miąższem o przyjemnym, ale niewyraźnym zapachu. Naturalne piękno grzyba nie trwa długo, ponieważ rozkłada się i czarnieje już w kilka godzin po zebraniu lub zrzuceniu zarodników. Czernidłak kołpakowaty jest powszechnie znany na całym świecie z uwagi na walory smakowe, jak i lecznicze - w tradycyjnej medycynie chińskiej coprinus był stosowany w leczeniu wielu schorzeń.

Czernidłak kołpakowaty jest bogatym źródłem wapnia, żelaza, cynku, miedzi i niacyny oraz dwudziestu aminokwasów, z których osiem zalicza się do grupy aminokwasów niezbędnych (nie są syntetyzowane w organizmie i muszą być dostarczone wraz z pożywieniem). Czernidłak jest najbogatszym źródłem ergotioneiny, w porównaniu z innymi grzybami jej zawartość jest aż 5 razy wyższa. Ergotioneina to naturalnie występujący aminokwas egzogenny o działaniu silnie przeciwutleniającym, silniejszym niż w przypadku L-cysteiny, czy kwasu askorbinowego, a także wykazującym działanie przeciwzapalne i antystresowe.

Wysuszony proszek z czernidłaka stał się integralną częścią leczenia cukrzycy w niektórych krajach, ponieważ po półtorej godziny od spożycia proszku poziom cukru we krwi spada aż o 41%. Spożywanie tego grzyba skutecznie reguluje poziom cukru we krwi, łagodzi stany zapalne w organizmie, a ponadto zapobiega rozwojowi chorób układu krążenia oraz opóźnia powikłania cukrzycowe i skutki zaniedbania cukrzycy, takie jak ślepota, niewydolność nerek, stopa cukrzycowa, amputacja kończyn dolnych, zawał serca, czy też udar. Oprócz tego, coprinus pomaga chronić komórki trzustki produkujące insulinę przed uszkodzeniami oraz przeciwdziała powstawaniu miażdżycy.

 Poza wspieraniem walki z cukrzycą, coprinus osiąga bardzo dobre wyniki w leczeniu hemoroidów, przyspiesza przemianę materii oraz rozwiązuje problem z zaparciami. Polisacharydowy ekstrakt z czernidłaka ma znaczący wpływ na zmniejszenie negatywnego wpływu alkoholu zarówno na strukturę, jak i funkcjonowanie wątroby.
Pamiętajmy!
Organizm ludzki w drodze ewolucji został stworzony do absorpcji i metabolizmu dobrej jakości, naturalnej żywności, a nie syntetycznych związków chemicznych.
Wszystkie suplementy diety zalicza się do produktów żywnościowo-leczniczych, więc ich przyjmowanie nie degraduje naszego organizmu...

"Niech żywność będzie naszym lekarstwem, a lekarstwo naszą żywnością"
- Hipokrates

Hanoju to uznany niemiecki producent szerokiej gamy suplementów diety, produktów ekologicznych, produktów egzotycznego pochodzenia oraz soków. Filozofia firmy opiera się na trzech filarach: pozyskiwaniu produktów z najwyższej jakości certyfikowanych upraw, przetwarzaniu i pakowaniu produktów zgodnie z najwyższymi standardami, oraz innowacyjności, której szczególnym wyrazem jest ciągłe poszerzanie oferty. Źródło pochodzenia wszelkiego rodzaju suplementów diety oraz produktów ekologicznych jest kluczowym czynnikiem decydującym o ich wartości, skuteczności oraz bezpieczeństwie.
Ceryfikat ekologiczny D-NI-006-19649-BCD wydany przez ABCeRT AG
Hanoju pod tym względem należy do absolutnej czołówki producentów w branży. Potwierdzeniem tego są uznane i najważniejsze certyfikaty zgodne z normami Unii Europejskiej. Podstawowymi kryteriami, którymi kieruje się firma Hanoju są bezpieczeństwo, czystość oraz optymalna zawartość substancji czynnych. Parametry te nigdy nie są przedmiotem kompromisu i mają swoją cenę. Najistotniejsze jest dostarczenie Klientom najwyższej jakości produktów.

Polecamy również

Opinie

Napisz opinię

Coprinus 50% ekstrakt 400mg (90 tabletek) Hanoju

Coprinus 50% ekstrakt 400mg (90 tabletek) Hanoju

Suplement diety zawierający w jednej tabletce 400mg ekstraktu z grzyba Coprinus comatus standaryzowany na wysoką 50% zawartość polisacharydów.

W pakiecie taniej