Wyrocznia celtycka Powiększ

Wyrocznia celtycka

01557015

Autor: Leszek Matela

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

29,90 zł

Nasza cena:

25,40 zł

Druidzi traktowali poszukiwanie wiedzy o przyszłości z wielką starannością i powagą. Do wróżenia używali różnych technik mantycznych, aby jak najbardziej zbliżyć się do prawdy i umieć jak najpełniej odczytać znaki wyroczni. Wyrocznia celtycka przedstawia symboliczny obraz Twojej aktualnej sytuacji i tendencje jej rozwoju w przyszłości. Jak zostaną zinterpretowane słowa wyroczni i czy zostaną podjęte odpowiednie działania zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Do książki dołączone są magiczne karty wróżebne ogam i karty druidów, dzięki którym możesz uzyskać odpowiedź czy dokonany wybór jest słuszny lub który z możliwych sposobów postępowania będzie najkorzystniejszy.

EAN9788373772038
ISBN978-83-7377-203-8
Oprawamiękka

Opinie

Oceń 
2010-08-05

Matela Leszek i wszystko jasne :D to nazwisko mówi samo za siebie:) człowiek z ogromna wiedzą :) zna się na rzeczy i bardzo przystępnie dzieli się swą wiedzą:)

 • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2008-11-15

Mozna by napisac wiele,lecz Leszek Matela nie potrzebuje reklamy.Posiadamy kilka ksiazek tego autora,wciagaja jak wir wody.Trudno sie oderwac P.Leszek ma niesamowity dar przekazu,potrafi tak opisywac miejsca w ktorych bywal ze czujemy jak by ta podroz byla rowniez nasza.Wiele szczegolowych informacji jak pracowac z wachadelkami,odpromiennikami,runami,kamienie,ect.Opisalem ogolnie ksiazki ktore posiadamy lecz ten sam komentarz umieszcze do kazdej z nich.Nie znalazlem ksiazki tego autora ktora by nie byla ciekawa badz godna uwagi.Polecam wszystkie kazdemu obojetne czy i w co wierzy jest to praktyczna wiedza jak wspomagac wlasne zycie i gwarantuje ze nie stoi w konflikcie z zadna religia badz przekonaniami.W wielu przypadkach sa opisy poparte naukowymi badaniami.Oby pan Matela mial ochote i sile pisac nadal.
Pozdrawiam
Janusz

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2010-11-18

Kart sa ladfne i ksiazka konkretnie do niech napisana Polecam ;)


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Wyrocznia celtycka

  Wyrocznia celtycka

  Wyrocznia celtycka przedstawia symboliczny obraz Twojej aktualnej sytuacji i tendencje jej rozwoju w przyszłości.