Obniżona cena! Prawda i fałsz o reiki Powiększ

Prawda i fałsz o reiki

01557010

Autor: Stefan Bukowski

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


-14,90 zł

Cena katalogowa:

24,90 zł

Nasza cena:

10,00 zł

Autor podjął się trudnego zadania: wyjaśnienia, czym w istocie jest Reiki. Czym jest metoda uważana przez niektórych za najlepszą, najbardziej skuteczną, czasem nawet ratującą życie, w sytuacjach, w których medycyna konwencjonalna już się poddała? Dlaczego, przy tak wiele dobra czyniącej ENERGII MIŁOŚCI, narosło tak wiele nieporozumień?
Absolutna Świadomość Czystej Energii emanuje ze swego centrum doskonałą harmonią, pozwól sobie na radość bycia w energii Reiki. Dowiedz się o niej prawdy i dołącz do grona sympatyków tego systemu, znanego od ponad dwa i pół tysiąca lat, a może i dłużej.
EAN 9788373772663
ISBN 978-83-7377-266-3
Oprawa miękka

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2007-11-19

Szukajcie a znajdziecie! Szukałam odpowiedzi, zadawałam pytania i w końcu dostałam to, czego chciałam. Ta książka to w moim przypadku początek nowej drogi. Już tyle razy chciałam pójść na kurs I-go stopnia Reiki, ale zawsze powstrzymywały mnie opinie tych, co "wiedzą lepiej". Na szczęście wpadła mi w ręce (dosłownie, bo wypadła z półki tuż przede mną) książka, która wyjaśnia niemal wszystkie moje wątpliwości. Polecam wątpiącym, idźcie za głosem intuicji a życie wasze dopiero się rozpocznie.

  • 3 z 3 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2017-12-21

Arek

Jeśli Reiki to tylko w linii tradycyjnej


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Prawda i fałsz o reiki

Prawda i fałsz o reiki

Absolutna Świadomość Czystej Energii emanuje ze swego centrum doskonałą harmonią, pozwól sobie na radość bycia w energii Reiki.