Agaricus 45% ekstrakt (90 tabletek) Powiększ
EAN 0

Agaricus 45% ekstrakt (90 tabletek)

23223005

HANOJU Deutschland GmbH

7 dni + czas dostawy

Suplement diety zawierający w jednej tabletce 400mg ekstraktu z grzyba Agaricus blazei murill standaryzowany na wysoką 45% zawartość polisacharydów.

Więcej informacji

7 dni

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 97 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

99,00 zł

Oszczędzasz:

1,10 zł

Cena internetowa:

97,90 zł

Opis

Grzyby witalne Agaricus (Agaricus blazei murill) pomagają organizmowi przystosować się do każdego rodzaju stresu zarówno emocjonalnego, jak i fizycznego oraz zarządzać gospodarką hormonalną. Grzyb przyczynia się też do zwalczania zespołu chronicznego zmęczenia. Grzyb Agaricus stosowany jest również w leczeniu marskości wątroby oraz wirusowych zapaleniach wątroby typu B i C.

Kategoria suplementu: Witalność
Dzienna porcja: Zalecane 3 tabletki
Skład dziennej porcji: 1200 mg ekstraktu z grzyba Polyporus umbellatus
120 mg skrobia ziemniaczana - substancja rozsadzająca
30 mg stearynian magnezu - substancja przeciwzbrylająca
Sposób użycia: 3 tabletki dziennie popijając dużą ilością wody, najlepiej spożyć pół godziny przed posiłkiem.
Zawartość netto: 90 tabletek po 450 mg = 40,50g
Uwagi: Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.
Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Producent: HANOJU Deutschland GmbH
Informacje ogólne:
Agaricus, brazylijska pieczarka (Agaricus blazei Murill, ABM)

Agaricus blazei Murill (Cogumelo de Deus - grzyb od Boga) jest jadalnym grzybem leczniczym, który  pochodzi z niewielkiej miejscowości Piedade znajdującej  się w górskim regionie niedaleko Sao Paulo w Brazylii. Agaricus obecny w diecie miejscowych mieszkańców zapewniał mi długowieczność oraz chronił przed poważnymi chorobami. W 1960 roku japoński naukowiec Takatoshi Furumoto odkrył agaricusa, wysłał do Japonii i zlecił sprawdzenie jego składu, które wykazało wyższy poziom białka i węglowodanów w ABM niż w większości innych grzybów. Obecnie agaricus jest dostępny w wielu krajach na całym świecie. Grzyb ten wyglądem przypomina zwykłą pieczarkę, jednak na kapeluszu można zaobserwować drobne łuski, które pojawiają się wraz ze wzrostem grzyba, ponadto w trakcie rozwoju blaszka pod kapeluszem zmienia kolor na różowy, a trzon staje się pusty. Agaricus posiada zapach podobny do zapachu migdałów, ponieważ zawiera m.in. alkohol benzylowy i benzaldehyd. ABM jest cennym źródłem witamin, minerałów, aminokwasów, a przede wszystkim steroli (ergosterol) i polisacharydów (beta-glukan, alfa-glukan), które uważane są za aktywne składniki odpowiedzialne za terapeutyczne działanie grzyba.

Agaricus pomaga organizmowi przystosować się do każdego rodzaju stresu zarówno emocjonalnego, jak i fizycznego, zarządzać gospodarką hormonalną, a także ją przywraca. Jest też użyteczny w zapobieganiu i leczeniu zespołu chronicznego zmęczenia. Ekstrakt z ABM zabija ludzkiego wirusa niedoboru odporności (HIV) i zwiększa aktywność limfocytów T. Spożywanie agaricusa może przyczyniać się również do obniżania poziomu cukru we krwi, a tym samym zapobiegać zachorowaniu na cukrzycę oraz skutecznie obniża poziom "złego" cholesterolu.  Ponadto, ABM zawiera witaminy B1, B2 oraz znaczne ilości ergosterolu. Ergosterol może być przekształcane w witaminę D2, która ma pozytywny wpływ na zmniejszenie niebezpieczeństwa utraty masy kostnej. Enzymy trawienne, takie jak amylazy, trypsyny, a także proteazy znalezione w ABM wspomagają układ pokarmowy poprawiając trawienie. Oprócz tego, beta-glukan zawarty w agaricusie przyspiesza odnowę komórek skóry umożliwiając leczenie wysypek, wyprysków, uszkodzonej skóry, a także innych niedoskonałości.
Pamiętajmy!
Organizm ludzki w drodze ewolucji został stworzony do absorpcji i metabolizmu dobrej jakości, naturalnej żywności, a nie syntetycznych związków chemicznych.
Wszystkie suplementy diety zalicza się do produktów żywnościowo-leczniczych, więc ich przyjmowanie nie degraduje naszego organizmu...

"Niech żywność będzie naszym lekarstwem, a lekarstwo naszą żywnością"
- Hipokrates

Hanoju to uznany niemiecki producent szerokiej gamy suplementów diety, produktów ekologicznych, produktów egzotycznego pochodzenia oraz soków. Filozofia firmy opiera się na trzech filarach: pozyskiwaniu produktów z najwyższej jakości certyfikowanych upraw, przetwarzaniu i pakowaniu produktów zgodnie z najwyższymi standardami, oraz innowacyjności, której szczególnym wyrazem jest ciągłe poszerzanie oferty. Źródło pochodzenia wszelkiego rodzaju suplementów diety oraz produktów ekologicznych jest kluczowym czynnikiem decydującym o ich wartości, skuteczności oraz bezpieczeństwie.
Ceryfikat ekologiczny D-NI-006-19649-BCD wydany przez ABCeRT AG
Hanoju pod tym względem należy do absolutnej czołówki producentów w branży. Potwierdzeniem tego są uznane i najważniejsze certyfikaty zgodne z normami Unii Europejskiej. Podstawowymi kryteriami, którymi kieruje się firma Hanoju są bezpieczeństwo, czystość oraz optymalna zawartość substancji czynnych. Parametry te nigdy nie są przedmiotem kompromisu i mają swoją cenę. Najistotniejsze jest dostarczenie Klientom najwyższej jakości produktów.

Polecamy również

Opinie

Napisz opinię

Agaricus 45% ekstrakt (90 tabletek)

Agaricus 45% ekstrakt (90 tabletek)

Suplement diety zawierający w jednej tabletce 400mg ekstraktu z grzyba Agaricus blazei murill standaryzowany na wysoką 45% zawartość polisacharydów.

W pakiecie taniej