Obniżona cena! Egz. ekspozycyjny - Sól . Lecznicze właściwości Powiększ

Egz. ekspozycyjny - Sól . Lecznicze właściwości

01556572

Autor: Iwan Nieumywakin

Wydawnictwo Vital

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  -50%

  Cena katalogowa:

  29,20 zł

  Nasza cena:

  14,60 zł

  Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy.
  W każdym domu jest sól. To najpopularniejsza przyprawa i środek konserwujący na świecie stosowany przez ludzkość od tysięcy lat. Jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania każdego organizmu. Autor książki, znany rosyjski lekarz i naturopata - Iwan Nieumywakin - stworzył kompleksowy poradnik o soli, w którym szczegółowo opisuje różne jej rodzaje. Głównie skupia się na wykorzystaniu leczniczych właściwości soli. Autor prezentuje zasady jej stosowania w codziennej diecie i tym samym rozwiewa wszelkie kontrowersje, które powstały w ostatnich latach. Proponuje wiele terapii solnych, które są pomocne w odzyskaniu pełni zdrowia. Poznasz przepisy z jej zastosowaniem, oparte na nowoczesnych technikach terapeutycznych medycyny konwencjonalnej. Cała prawda o soli!
  EAN
  ISBN978-83-64278-07-5
  Rok wydania2013
  Numer wydania1
  Format14,5 x 20,5 cm
  Oprawamiękka

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Egz. ekspozycyjny - Sól . Lecznicze właściwości

  Egz. ekspozycyjny - Sól . Lecznicze właściwości

  W każdym domu jest sól. To najpopularniejsza przyprawa i środek konserwujący na świecie stosowany przez ludzkość od tysięcy lat.