Zrealizuj swoje marzenia Powiększ
EAN9788373773806
ISBN978-83-7377-380-6
Rok wydania2009
Numer wydania1
Format12 x 16,5 cm
Ilość stron372
Oprawamiękka

Zrealizuj swoje marzenia

01555001

Autor: Esther Hicks

Studio Astropsychologii

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Ta książka to tak naprawdę jedyny w swoim rodzaju kurs realizacji Twoich pragnień – stworzony przez Mistrzów.

Więcej informacji

Tego produktu brak w magazynie

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 29 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

34,90 zł

Oszczędzasz:

5,20 zł

Cena internetowa:

29,70 zł

Opis

Niezależnie od tego, jakie są Twoje pragnienia, Prawo Przyciągania jest kluczem do ich realizacji. Dzięki tej książce krok po kroku nauczysz się z niego korzystać. Książka pełna jest ciepłych i przynoszących ukojenie oraz nadzieję ilustracji, dzięki którym wcielenie w życie zasad przekazywanych przez autorów stanie się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. Ta książka to tak naprawdę jedyny w swoim rodzaju kurs realizacji Twoich pragnień - stworzony przez Mistrzów. Twoje marzenia i ich spełnianie to Twój własny wybór. Zrealizuj je już dziś by już wkrótce móc powiedzieć: osiągnąłem w życiu wszystko, czego mógłbym sobie zamarzyć.

Pobierz fragment

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2010-02-22

Zanim przeczytasz do końca tą książkę, pamiętaj że z nasiona jabłka nie wyrośnie gruszka. Ale w tych słowach jest zachowany sekret prawa przyciągania. Możesz przyciągnąć wszystko to co cię wzmocni, ulepszy i staniesz się sobą. Tak jak jabłoń potrzebuje słońca, wody tak ty potrzebujesz tej książki, aby wyrosnąć na człowieka zgodnego ze swoim powołaniem. Ta książka pozwoli odkryć siebie samego i zrealizować marzenia, które tak naprawdę chcesz, bo one są w głębi ciebie zapisane i ty wiesz czego chcesz, a BÓG tylko czeka, aby ci je dać jeżeli tylko poprosisz. To działa, ale musisz czuć i być pewny, musisz poczuć , że to prawda, że wierzysz w to i to będzie twoim drogowskazem do obrania ścieżki pełnej szczęścia, że chcesz to o co prosisz. Jeżeli wierzysz, czujesz, że na świat przyszedłeś po to co chcesz dokonać na tej ziemi, to dostaniesz to. Ale zanim to dostaniesz pamiętaj, że BÓG istnieje i wszystko rejestruje, także twoje świadome czyny dobra.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2009-12-03

To jest książeczka, trochę większa niż moja ręka. Oto przesłanie Abrahama przekazane przez pióro Esther i Jerry'ego Hicks. Oto zamknięta w drobnej formie wielka paczka szczęścia, która tylko czeka byś ją rozpakował. Oto recepta na szczęście i spełnienie, które jest na wyciągnięcie ręki. Krótkie sentencje na każdy dzień sprawią, że już od rana poczujesz się lepiej i wraz z upływem dnia będzie odkrywał, że narasta w Tobie siła, dzięki której będziesz mógł dosłownie góry przenosić. Ja już tę siłę w sobie odkryłam. A Ty?


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię

  Zrealizuj swoje marzenia

  Zrealizuj swoje marzenia

  Ta książka to tak naprawdę jedyny w swoim rodzaju kurs realizacji Twoich pragnień – stworzony przez Mistrzów.

  W pakiecie taniej

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy: