Obniżona cena! intuicja boski drogowskaz Powiększ

Intuicja boski drogowskaz na co dzień. Pokarm dla duszy

010011089

Autor: Doreen Virtue Robert Reeves

Studio Astropsychologii

Nutrition for Intuition

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 24,82 zł

Książka

-28%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

28,30 zł

Nie wszyscy jesteśmy świadomi, że niewłaściwa dieta ma ogromny wpływ nie tylko na nasze ciało, ale również na zdolności mentalne. Odżywianie wpływa zarówno na nasz styl życia, jak i sposób, w jaki odbieramy wiadomości od Boga. Z książki dowiesz się, które produkty spożywcze zwiększą Twoje intuicyjne zdolności i poprawią zdrowie fizyczne. Specjalistka od zaburzeń odżywiania i naturopata zajmujący się ziołolecznictwem, dzielą się z Tobą praktycznymi sposobami, abyś mógł wzmocnić swoje dary duchowe poprzez proste zmiany w diecie. Rozwiniesz i zaczniesz wykorzystywać jasnoczucie, jasnowidzenie, jasnosłyszenie oraz jasnopoznanie, aby zwiększyć swoją energię życiową. Nauczysz się łączyć żywność z energetyzującymi technikami duchowymi. Pokarm dla duszy, korzyści dla ciała.

EAN9788373777651
ISBN978-83-7377-765-1
Rok wydania2016
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron276
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-05-13

Nauczyłam się ufać intuicji

Nigdy się nie zastanawiałam w jaki sposób robię zakupy i dokonuję wyboru na przykład owoców czy warzyw. Staram się aby owoce były świeże i twarde. Jednak gdy się nad tym zastanowię to autorzy mają rację. Ich rady na rozwinięcie zdolności parapsychicznych są bardzo proste i logiczne. Teraz dokonuję wyboru produktów pod wpływem intuicji. Nie trzymam się twardo listy zakupów, a kupuję produkty, na które mam chęć. Teraz już wiem dlaczego tak się dzieje. Dzięki tej książce zrozumiałam, że mój organizm jest najlepszym znawcą, a moja intuicja podpowiada mi co będzie dla mnie najlepsze w danym czasie.

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Intuicja boski drogowskaz na co dzień. Pokarm dla duszy

    Intuicja boski drogowskaz na co dzień. Pokarm dla duszy

    Dzięki tej książce dowiesz się, które produkty spożywcze zwiększą Twoje naturalne intuicyjne zdolności i zdrowie fizyczne.