MORSKA BRYZA - Odświeżacz powietrza w sprayu (100ml) Powiększ

MORSKA BRYZA - Odświeżacz powietrza w sprayu (100ml)

08141215

Naturalne Aromaty

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


  Cena katalogowa:

  11,00 zł

  Nasza cena:

  9,99 zł

  MORSKA BRYZA

  Świeży, soczysty, radosny. Oddaje przyjemność chrupania jędrnego zielonego jabłka w samym środku gorącego letniego dnia. Eksplozja rześkich, apetycznych nut pełnych soku owoców przechodzi w ożywczy powiew wiejącej znad oceanu bryzy.
  Cechy produktu:
  • Trwałość zapachu uzależniona jest od ilości rozpylonego produktu, wentylacji w pomieszczeniu oraz występowania w powietrzu zapachu przed użyciem produktu.
  • Jeżeli produkt jest stosowany zgodnie z zaleceniami, można go używać w pobliżu dzieci i zwierząt domowych (za wyjątkiem ptaków). Jednak nie należy nigdy stosować produktu bezpośrednio na sierść/skórę zwierząt domowych.
  • Ptaki są wrażliwe na zapachy i mają delikatne układy oddechowe. Z tego powodu należy zachować ostrożność podczas stosowania tego rodzaju produktów w pobliżu ptaków. W razie jakichkolwiek innych pytań zachęcamy do kontaktu z weterynarzem.
  • Podczas rozpylania NALEŻY TRZYMAĆ POJEMNIK W POZYCJI PIONOWEJ. Rozpylanie produktu w odwróconej pozycji może powodować niewłaściwe uwalnianie zapachu.
  • Jak nazwa wskazuje produkty służą do odświeżania pomieszczeń, nie były tworzone z myślą o neutralizacji przykrych zapachów, PIECZONEJ RYBY, itp.
  Objętość netto:
  100 ml
  EAN2017660127389

  Polecamy również

  Napisz opinię
  MORSKA BRYZA - Odświeżacz powietrza w sprayu (100ml)

  MORSKA BRYZA - Odświeżacz powietrza w sprayu (100ml)

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

  • 9,99 zł W magazynie

   ZMYSŁOWE DOZNANIA Uwodzicielski, zmysłowy, gorący. Kusi i nęci, rozpalając wyobraźnię i budząc zmysły ciepłem miękkich, sensualnych nut rozgrzanego namiętnością ciała. Porusza egzotyczną pikanterią wanilii ubranej w cielesne akordy piżma.Żeby w naszym domu było miło i świeżo, musimy zadbać o powietrze, nikt przecież nie lubi przykrych i nieświeżych zapachów, dlatego też trudno czuć się dobrze w domu, w którym nieładnie pachnie. Warto więc zadbać o higienę pomieszczeń i zainwestować w odświeżacze powietrza. Ten produkt...

   9,99 zł
   W magazynie