MORSKA BRYZA - Odświeżacz powietrza w sprayu (100ml) Powiększ

MORSKA BRYZA - Odświeżacz powietrza w sprayu (100ml)

08141215

Naturalne Aromaty

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  11,00 zł

  MORSKA BRYZA
  Świeży, soczysty, radosny. Oddaje przyjemność chrupania jędrnego zielonego jabłka w samym środku gorącego letniego dnia. Eksplozja rześkich, apetycznych nut pełnych soku owoców przechodzi w ożywczy powiew wiejącej znad oceanu bryzy.
  Żeby w naszym domu było miło i świeżo, musimy zadbać o powietrze, nikt przecież nie lubi przykrych i nieświeżych zapachów, dlatego też trudno czuć się dobrze w domu, w którym nieładnie pachnie. Warto więc zadbać o higienę pomieszczeń i zainwestować w odświeżacze powietrza.
  Ten produkt przywróci świeżość i nada przyjemny zapach Twoim pomieszczeniom :)
  Pojemność:100 ml
  Pytania i odpowiedzi:
  JAK DŁUGO ZAPACH PRODUKTU UTRZYMUJE SIĘ W POWIETRZU?
  Trwałość zapachu uzależniona jest od ilości rozpylonego produktu, wentylacji w pomieszczeniu oraz występowania w powietrzu zapachu przed użyciem produktu.
  CZY PRODUKTU MOŻNA BEZPIECZNIE UŻYWAĆ W POBLIŻU DZIECI I ZWIERZĄT DOMOWYCH?
  Tak, jeżeli produkt jest stosowany zgodnie z zaleceniami, można go używać w pobliżu dzieci i zwierząt domowych (za wyjątkiem ptaków). Jednak nie należy nigdy stosować produktu bezpośrednio na sierść/skórę zwierząt domowych.
  CZY PRODUKTU MOŻNA BEZPIECZNIE UŻYWAĆ W POBLIŻU PTAKÓW?
  Ptaki są wrażliwe na zapachy i mają delikatne układy oddechowe. Z tego powodu należy zachować ostrożność podczas stosowania tego rodzaju produktów w pobliżu ptaków. W razie jakichkolwiek innych pytań zachęcamy do kontaktu z weterynarzem.
  W JAKI SPOSÓB NALEŻY UŻYWAĆ ODŚWIEŻACZY POWIETRZA W SPRAYU?
  Podczas rozpylania NALEŻY TRZYMAĆ POJEMNIK W POZYCJI PIONOWEJ. Rozpylanie produktu w odwróconej pozycji może powodować niewłaściwe uwalnianie zapachu.
  CZY ODŚWIEŻACZE MOGĄ SŁUŻYĆ DO NEUTRALIZAJI PRZYKRYCH ZAPACHÓW?
  Jak nazwa wskazuje produkty służą do odświeżania pomieszczeń, nie były tworzone z myślą o neutralizacji przykrych zapachów, PIECZONEJ RYBY, itp.
  EAN2017660127389

  Polecamy również

  Napisz opinię
  MORSKA BRYZA - Odświeżacz powietrza w sprayu (100ml)

  MORSKA BRYZA - Odświeżacz powietrza w sprayu (100ml)