Acetyl L-Carnitine 250 mg - 90 kaps Kirkman Powiększ

Acetyl L-Carnitine 250 mg - 90 kaps Kirkman

23239149

Kirkman

7 dni + czas dostawy

7 dni


Nasza cena:

160,00 zł

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Suplement diety Acetyl L-Carnitine firmy Kirkman zawiera acetyl L-karnitynę w postaci kapsułek.

Suplement diety   nie zawiera: sacharozy, soi, kazeiny, glutenu, mleka, jajek, drożdży, żelatyny, aromatów, barwników, orzechów ani ryb.

Kirkman to wiodący producent suplementów diety dla osób o szczególnych wymaganiach i wrażliwości na pokarmy, działający na rynku farmaceutycznym od ponad 67 lat. Firma współpracuje z naukowcami, lekarzami i badaczami w celu uzyskania produktów o najwyższej jakości i czystości – dzięki temu suplementy firmy Kirkman są bezpieczne i skuteczne. Do ich wytwarzania wykorzystane są najnowocześniejsze technologie i urządzenia. Kirkman kontroluje wszystkie etapy produkcji pod względem jakości (firma przestrzega Dobrej Praktyki Wytwarzania – GMP).

Produkt może być stosowany w dietach: Feingold (etap I).

Suplement Acetyl L-Carnitine należy do linii produktów Ultra Tested™, które podlegają najbardziej rygorystycznej kontroli czystości produktów w przemyśle suplementów diety. Produkty Kirkman - Ultra Tested™ są badane pod kątem zawartości ponad 950 szkodliwych substancji pochodzących ze środowiska. Oprócz testów na metale ciężkie, bakterie, drożdże, pleśnie i typowe alergeny każdy składnik produktów Ultra Tested™ jest dodatkowo badany pod kątem setki potencjalnie szkodliwych pestycydów i substancji chemicznych. Produkt końcowy jest dwukrotnie badany na zawartość metali ciężkich, bakterii, drożdży, pleśni i typowych alergenów znacznie wykraczając poza regulacje FDA.
EAN 2017660132949

Polecamy również

W pakiecie taniej

Napisz opinię

Acetyl L-Carnitine 250 mg - 90 kaps Kirkman

Acetyl L-Carnitine 250 mg - 90 kaps Kirkman

Suplement diety Acetyl L-Carnitine firmy Kirkman zawiera acetyl L-karnitynę w postaci kapsułek.