Krzyż atlantydzki mosiądz 4.5cm Powiększ

Krzyż atlantydzki mosiądz 4.5cm

12013015

CISZAK

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


  Nasza cena:

  26,00 zł

  W czasach starożytnych różne narody znały moc symboli i korzystały z płynącej z nich energii. Na Atlantydzie, kontynencie otoczonym legendami dawnych czasów, był znany i używany Krzyż Atlantydzki. Egipskie hieroglify potwierdzają przeniesienie tego krzyża do Egiptu. Teraz stał się od znakiem ezoteryków, spadkobierców wiedzy tajemnej, dawnych kapłanów egipskich.
  Krzyż Atlantydzki oznacza życie, a jego działanie jest wyłącznie odbudowujące i odnawiające. Kształtem jest podobny do Klucza Nilu, lecz nie promieniuje jak tamten zielenią ujemną V-. Górna część krzyża emituje zieleń dodatnią V+, dolne prawe ramię również emituje zieleń dodatnią V+, natomiast lewe dolne ramie emituje kolor biały. Ramię poprzeczne krzyża z prawej strony emituje kolor czerwony, a lewe-kolor fioletowy. Kolory te nie zmieniają się po odwróceniu krzyża o 180 stopni.
  Krzyż Atlantydzki może być noszony jako amulet, który w zetknięciu z żywym organizmem wzmacnia go swoją energią i działa zabezpieczająco przed wszystkimi zewnętrznymi negatywnymi wpływami. Może być noszony na obydwu jego stronach, i to zarówno bezpośrednio na ciele jak i na ubraniu. Do zawieszenia można użyć sznurka, rzemyka, aksamitki lub łańcuszka, ale w tym ostatnim przypadku należy wprowadzić odcinek około 2 cm nitki lub żyłki, celem dokonania przerwy obwodowej łańcuszka.
  Krzyż Atlantydzki jest znakiem silnie energetyzującym. Chroni przed złymi energiami, wzmacnia aurę i odporność organizmu, sprzyja rozwojowi duchowemu.
  EAN2006699000008

  Napisz opinię

  Krzyż atlantydzki mosiądz 4.5cm

  Krzyż atlantydzki mosiądz 4.5cm

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy: