Uzdrowienie z Sai Babą - leczenie ponadczasową mądrością Powiększ

Uzdrowienie z Sai Babą - leczenie ponadczasową mądrością

01557047

Autor: Tadeusz Piotr Szewczyk

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

24,20 zł

Nasza cena:

20,60 zł

Autor - wielki mistrz Reiki i znawca naturalnych metod leczenia daje Ci unikalną możliwość podążenia ścieżką jednego z najwybitniejszych nauczycieli duchowych - Sai Baby. Słowa tego wielkiego mędrca zostały przełożone specjalnie na potrzeby człowieka Zachodu.
Aby uzdrawiać, niejednokrotnie wystarczy, byś odrzucił krytycyzm i zwiększył pokorę, podniósł poczucie własnej wartości oraz pewności siebie. Często leczniczy potencjał blokują przykre wspomnienia i szkodliwe przekonania. Nie bez znaczenia są też toksyczne związki, w których potrafimy tkwić całymi latami oraz niechęć do wzięcia odpowiedzialności za swoje czyny.
Autor krok po kroku pomoże Ci wyzwolić w sobie leczniczą moc i w pełni wykorzystać naturalne uzdrowicielskie zdolności.
EAN
ISBN978-83-7377-488-9
Rok wydania2011
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron168
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2011-08-25

Jak wiele jest sposobów uzdrawiania wie chyba tylko Bóg. Zamiast więc uczyć się ich wszystkich z osobna, każdy z nas może poznać uniwersalne sposoby na zostanie uzdrowicielem. To, czy będziemy potrafili uleczyć siebie i inne osoby zależy bowiem tylko i wyłącznie od naszego wnętrza. Zbrukana dusza i jaźń przytłoczona negatywnymi uczuciami oraz wspomnieniami nie będą potrafiły wyzwolić leczniczego potencjału. Autor, w naukach Sai Baby, odnalazł niezawodne sposoby na dokonanie swoistego katharsis wnętrza każdego człowieka. A wnętrze czyste to wnętrze zdrowe. I gotowe do uzdrawiania.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię

Uzdrowienie z Sai Babą - leczenie ponadczasową mądrością

Uzdrowienie z Sai Babą - leczenie ponadczasową mądrością

Aby mógł uzdrawiać wystarczy, byś odrzucił krytycyzm i zwiększył pokorę, podniósł poczucie własnej wartości oraz pewności siebie.