Obniżona cena! Egz. ekspozycyjny - Ezoteryka astralna Powiększ

Egz. ekspozycyjny - Ezoteryka astralna

01556201

Autor: Paweł Karwat

Studio Astropsychologii

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie

Ocena 

-50%

Cena katalogowa:

20,00 zł

Nasza cena:

10,00 zł

Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy.
Często szukamy odpowiedzi na pytanie: co nas spotyka kiedy stąd odejdziemy?
Książka ta przekracza granice realnego świata, wytycza nowe spojrzenie na nasze życie.
Stosując pamięć, inteligencję i wolę możemy rozpoznać swoje ciało astralne i w ten sposób przygotować je do poruszania się pomiędzy tym co materialne i niematerialne.
Jednocześnie uwrażliwiamy się na zjawiska takie jak jasnowidzenie, prekognicja i wiele innych.
EAN
Oprawamiękka

Opinie

Oceń 
2012-09-01

Zazwyczaj, gdy patrzymy na ludzi, widzimy tylko powłokę zewnętrzną. Wzrost, ubranie, kolor włosów. Jedyne, co widzimy, to wygląd zewnętrzny. No bo czy ktoś z nas mijając na co dzień ludzi na ulicy przygląda im się w inny sposób niż ten, który podałam? Nie sądzę. Mijamy się jak to zwykle bywa, a mało komu przychodzi do głowy, że każdy człowiek skrywa w sobie znacznie więcej niż tylko ciało fizyczne.
Wcześniej nie spotkałam się jeszcze z żadną książką Pawła Karwata, pozycja „Ezoteryka astralna” jest pierwszą jego książką, którą postanowiłam przeczytać. Przyciągnął mnie do niej sam tytuł. Uwielbiam wszystko to, co ezoteryczne, a poza tym świat astralny to jedna z moich głównych fascynacji. Dlatego właśnie stwierdziłam, że warto będzie po ten tytuł sięgnąć i może dowiedzieć się czegoś więcej niż już wiem. Nie do końca wiedziałam, czego mogę się spodziewać po autorze i jego książce, w sumie na nic się nie nastawiałam.
Książka wprowadza nas w nieco inne postrzeganie świata. Bowiem powłoka, którą jest ciało fizyczne, skrywa w sobie coś znacznie więcej – ciało astralne. Jest ono dużo subtelniejsze, a dodatkowo stanowi podłoże wszystkiego, co się z nami dzieje. Autor wyjaśnia różnice między tymi dwoma ciałami, a także ciałem eterycznym. Dodatkowo opisuje, w jaki sposób możemy pobudzić „do życia” nasze ciało astralne i co dzięki temu możemy osiągnąć. A możliwości są naprawdę spore – poczynając od dobrej rozrywki, która może nam zapewnić wiele ciekawych przeżyć, aż po uzdrawianie naszych bliskich i siebie samego. Autor chce nam pokazać, że to, co dzieje się w ciele astralnym, ma odzwierciedlenie w ciele fizycznym.
Zaskoczyło mnie tutaj spojrzenie autora na różne techniki, praktykę i w sumie samo podejście do podróży w świat astralny. Do tej pory spotykałam się z dosyć wymagającymi metodami, które opierały się na wizualizacji chociażby tornada czy wspinania się po linie. Tutaj możemy osiągnąć podobny efekt dzięki pamięci, inteligencji i własnej woli. Było to miłe zaskoczenie, ponieważ są to techniki na pewno prostsze i powinny moim zdaniem stanowić początek naszej przygody z tym tematem. Czasem najprostsze rozwiązania okazują się najlepsze. Nie znajdziemy w tej książce zbyt dużej ilości opisanych ćwiczeń, bardziej samą teorię i wiedzę. Parę technik jest opisanych w bardzo przystępny sposób, ale reszta pozostaje już w naszej sferze. Może autor chciał nas dzięki temu pobudzić do działania i podsycić naszą ciekawość?
Pan Krawat faktycznie przedstawił to wszystko w ciekawy i inny sposób. W wielu miejscach znajdziemy bardzo mądre słowa, które niby są nam znane, a jednak nie zwracamy na nie uwagi na co dzień. Poza tym dzięki lekturze tej książki możemy się nauczyć tego, co przyda nam się później. Czytając ją i stosując pewne praktyki, powrócimy do własnych wspomnień i dowiemy się, w jaki sposób możemy używać własnej woli i inteligencji w praktyczny i pozytywny sposób. Język jest niby prosty, chociaż należy się skupić na lekturze, a nie myśleć o niebieskich migdałach, żeby cokolwiek z tego wyciągnąć. Momentami miałam wrażenie, że czytam coś na zasadzie „masło maślane”, moje odczucia były wtedy takie, że albo ja się zagubiłam, albo autor. To jest taki pewien minusik tej książki, jak i to, że momentami wydawało mi się, że panuje tam jakiś chaos.
Jednakże myślę, że każdy, zarówno osoba początkująca, jak i nieco bardziej zaawansowana w temacie, znajdzie tutaj coś dla siebie. Jest to odmienne spojrzenie na ciało astralne niż w większości książek temu poświęconych, więc warto tą pozycję przeczytać, choćby po to, żeby poznać ten odmienny punkt widzenia. Poza tym autor wydaje się być naprawdę bardzo sympatycznym człowiekiem, który chciał nam i pomóc i przekazać światu swoje nauki i poglądy.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię
Egz. ekspozycyjny - Ezoteryka astralna

Egz. ekspozycyjny - Ezoteryka astralna

Książka ta przekracza granice realnego świata, wytycza nowe spojrzenie na nasze życie.

Brak tej pozycji na stanie.

Specjalnie dla Ciebie proponujemy: