Czarci pazur z Rutyną (250 ml) Herbamedicus Powiększ

Czarci pazur z Rutyną (250 ml) Herbamedicus

24201027

HERBAMEDICUS

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  24,90 zł

  Czarci pazur z Rutyną

  To wyjątkowy balsam ziołowy wyprodukowany z korzenia Czarciego pazura i ekstraktów roślinnych z dodatkiem rutyny (ważnego przeciwutleniacza). Balsam został wyprodukowany w oparciu o tradycyjną recepturę. Zrównoważony stosunek składników zawartych w preparacie gwarantuje jego szerokie i silne działanie. Można go stosować przy wielu dolegliwościach bólowych, a także wtedy, gdy chcemy poprawić ruchomość stawów.

  Czarci pazur zawiera substancje znane z właściwości przeciwzapalnych, tradycyjnie stosowanych w dolegliwościach reumatycznych i bólach mięśni. Masaże balsamem dają ciału uczucie lekkości i witalności, wpływają pozytywnie na układ ruchu przy niekorzystnych zmianach pogodowych. Preparat posiada właściwości rozgrzewające. Zawarte w nim ekstrakty roślinne (kasztanowiec, żywokost, arnika i inne) są głównym składnikiem preparatów stosowanych przy bólach stawów, mięśni i kręgosłupa, dolegliwościach reumatycznych, obrzęku i rwie kulszowej.

  Preparat sporządzony został według tradycyjnej receptury, sprawdzonej przez wiele pokoleń.
  Składniki:
  Kasztanowiec zwyczajny, żywokost lekarski, Arnika górska, korzeń czarci pazur, rutyna
  Sposób użycia:
  Nanieść balsam w takiej ilości, aby skóra była zdolna go całkowicie wchłonąć, a następnie wmasować. Stosować na czystą skórę. Regularne stosowanie zwiększa skutecznosc działania.
  Ostrzeżenia:
  Tylko do użytku zewnętrznego, unikać kontaktu z oczami, błonami śluzowymi i uszkodzoną skórą.
  Przechowywać w suchym miejscu i niedostępnym dla dzieci.
  Objętość netto:
  250 ml
  Uwagi:
  Preparaty pakowane są w zaplombowane pojemniki medyczne, aby chronić ich oryginalna recepturę.
  Na etykietach umieszczone są znaki holograficzne w celu ochrony przed podrabianiem.
  Preparaty nie są testowane na zwierzętach.
  Produkt testowany dermatologicznie.
  Producent:
  Herbamedicus GmbH Zürich  Switzerland

  • Żywokost lekarski (Symphytum Officinale extrakt) - głównym składnikiem jest alantoina pomagająca w regeneracji, czynnie wpływa na odnowę komórkową oraz eliminuje poczucie zmęczenia. Wyraźnie wspomaga leczenie stanów pourazowych. Jest stosowany w medycynie od wieków, głównie przy problemach z tkanką kostną - skutecznie leczy choroby kręgosłupa, stawu biodrowego, kolan, bóle reumatyczne, rwę kulszową. Pomaga przy złamaniach, zwichnięciach, stłuczeniach. Jest niezastąpiony w stanach zapalnych ścięgien i zakrzepowym zapaleniu żył. Silnie rozgrzewa a związki czynne przechodzą głęboko. Zawiera miedzy innymi allantoinę która pobudza tkanki do regeneracji, garbniki, substancje śluzowe, polifenole, auksyny - hormon, który łatwo tworzy nową tkankę i szybko leczy rany. Regeneruje i napina pomarszczoną skórę, skuteczna jest zwłaszcza na zmarszczki wokół oczu.
  • Czarci pazur: (inaczej hakorośl rozesłana) zioło używane powszechnie w medycynie ludowej przy stanach reumatycznych, zapaleniu ścięgien, przy dmie oraz lumbago. Ma właściwości przeciwbólowe, przeciwreumatyczne, przeciwzapalne i przeciwbakteryjne, polepsza ukrwienie i rozluźnia mięśnie, zmniejsza opuchliznę.
  • Kasztanowiec (Aesculus Hippocastanum extract) - uszczelnia i zmniejsza kruchość naczyń krwionośnych, usprawnia przepływ krwi w żyłach i przeciwdziała powstawaniu zakrzepów. Działa przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo, przeciwbakteryjnie i łagodnie ściągająco.
  EAN0

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Czarci pazur z Rutyną (250 ml) Herbamedicus

  Czarci pazur z Rutyną (250 ml) Herbamedicus