Reguły astrologii tradycyjnej Powiększ
EAN9788373774797
ISBN978-83-7377-479-7
Rok wydania2011
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Oprawamiękka

Reguły astrologii tradycyjnej

01001750

Autor: Piotr Piotrowski

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

Praktyczne zasady, które obecnie możesz wykorzystać w codziennym życiu, pokazują jak dokonywać właściwych wyborów w odpowiednim czasie.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 29 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

34,30 zł

Oszczędzasz:

5,10 zł

Cena internetowa:

29,20 zł

Opis

"Jeżeli nie wiesz, jak zinterpretować horoskop, oblicz odległość kątową, jaka dzieli władcę ascendentu od władcy Księżyca (zgodnie z następstwem znaków), a następnie dodaj ją do stopnia ascendentu". Ten fragment pozornie prostej instrukcji, pochodzącej ze średniowiecznej astrologii, świadczy o tym, że dzieła dawnych mistrzów zawierały konkretne, sprawdzone reguły. Praktyczne zasady, które także obecnie możesz wykorzystać w codziennym życiu, pokazują, jak dokonywać właściwych wyborów w odpowiednim czasie.
Obszernie analizowany traktat o astrologii wojny pomaga trafnie przewidywać wyniki wyborów politycznych. Znajdziesz tu nigdy wcześniej niepublikowany tekst o interpretacji horoskopu stawianego na moment zasłyszanej informacji.
Nowy wymiar zapomnianej astrologii.

Pobierz fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2011-06-17

Cenię Piotrowskiego za profesjonalizm i rzeczowość. Każda jego książka to "perełka", jakiej dotąd na rynku nie było. Kiedy czytałem gdzieś opis tej książki nie byłem pewien, czy mi się spodoba. Jednak muszę przyznać, że autor trzyma poziom. Obok "Małych planet" kolejna naprawdę świetna publikacja. Nie myślałem, że (a doszedłem do takiego wniosku po lekturze) dzisiejsza astrologia jest taka... komercyjna. Kiedyś astrologowie posługiwali się konkretnymi regułami i nie było tam miejsca na "odczucia" "intuicyjne interpretacje" - po prostu obowiązywała zasada i już. Jest okazja, by powrócić do starej, dobrej szkoły, w której ważna była rzetelna wiedza

  Napisz opinię

  Napisz opinię

  Reguły astrologii tradycyjnej

  Reguły astrologii tradycyjnej

  Praktyczne zasady, które obecnie możesz wykorzystać w codziennym życiu, pokazują jak dokonywać właściwych wyborów w odpowiednim czasie.

  W pakiecie taniej